Kripto Paralar

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Düşüşte Bu 2’sinden Alıcam!

Deneyimli kripto para traderı Peter Brandt, son tweetlerinden birinde Bitcoin 53.000 dolara ulaştığında daha fazla satın alacağını söyledi. Kripto topluluğu, Brandt’ın bir sonraki BTC hareketini çağırdığını varsayıyordu. Bitcoin bu saatlerde 58.300 dolara kadar geriledi.

Peter Brandt, Bitcoin ve Ethereum satın alacağını söylüyor

Brandt, BTC’ye ek olarak, 4.030 dolara ulaştığında satın almak istediği Ethereum ile ilgili görsel tahmini içeren bir Ethereum grafiği ekledi. Tahmini Ethereum fiyatı, Eylül ayında ulaşılan bir önceki yerel zirve ile ilişkilidir. Tecrübeli analist şunları söylüyor:

İlgimi çeken tablolar 53.000 dolar civarında Bitcoin ve 4.030 dolar civarında Ethereum satın almak istiyorum

Analistin yorumları Twitter’da tepki aldı!

Bitcoin ve Ethereum sahiplerinden olumsuz yorumlar aldıktan hemen sonra Brandt, ayı olmadığını ve BTC veya ETH’yi açığa çıkarmak istemediğini ve sadece mevcut piyasa durumu hakkındaki düşüncelerini paylaştığını açıkladı.

Kısa bir süre sonra Brandt, kripto para piyasalarına bir ara vereceğini ve Brandt’e göre etraflarındaki topluluklar daha “yetişkin” olduğu için emtia ve hisse senedi gibi geleneksel pazarlara odaklanacağını söyleyen bir Tweet yayınladı. Brant 15 Kasım’da şunları söyledi:

Kripto paralar hakkında Tweet atmaya ara veriyorum, gümüş, hisse senetleri gibi piyasalara odaklayacak Yetişkin tavırları ve düşünceleri olan bir dinleyici kitlesi içinde daha fazla zaman geçirmemin zamanı geldi.

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Peter Brandt, kripto para topluluğu üyelerinin davranışlarından memnun görünmese ve onları daha az yetişkin ve saygısız olarak nitelendirse de, hem kripto hem de hisse senedi topluluklarındaki ortalama yatırımcı yaşı, hisse senedi piyasası katılımcılarının altı yaş büyük olmasıyla aynı değil.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu