Kripto Paralar

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Ralli Beklediği Altcoin’i Açıkladı!

Tecrübeli trader Peter Brandt, son üç günde %43 oranında pompalanan Litecoin’deki ilk hedeflerini yayınladı. Brandt’ın teknik analizine göre, klasik altcoin için ilk büyük direnç 400 dolarda. İşte teknik seviyeler…

Peter Brandt, LTC’nin 395 doları tekrar test edebileceğini söylüyor

Brandt, en son tweet’inde yeni yıla geçmeden önce Litecoin’in (LTC) 395 doları tekrar test edebileceğini söyledi. Tweet’e ek olarak, trader, altcoin yatırımcılarının Eylül ayında ulaşılan bir önceki ATH seviyesine ve gelecekteki direnç bölgesine dayalı olarak direnç çizgisinde bir kırılma görebilecekleri aşağıdaki Litecoin grafiğini paylaştı.

Analist altcoin sezonunda hangi seviyeleri bekliyor?

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Peter Brandt’in işaret ettiği direnç bölgesi, Litecoin’in Mayıs zirvesi 414 dolar ile ilişkilidir. Yeni ATH’ye ulaştıktan hemen sonra, Litecoin birkaç gün içinde %60 oranında geri çekildi ve bu da büyük bir teslimiyete yol açtı. Büyük geri çekilme ve piyasasının küresel olarak satılmasından sonra, çoğu trader Litecoin’e olan ilgisini kaybetti ve son 170 gün boyunca belirli bir aralıkta sıkışmasına neden oldu.

Litecoin grafiğindeki en dikkate değer hareket, 13 Eylül’de Walmart’ın Litecoin’i kabul ettiğine dair sahte bir duyuru yayınlandığında fark edildi ve bu, daha sonra ortadan kaybolan büyük bir fiyat artışına yol açtı. Bazı analistler, Litecoin’in en büyük rakibi Ethereum’a karşı performansının -% 91’lik bir fiyat hareketi ile sonuçlandığından kabul edilemez olduğunu belirtti; bu, Ethereum sürekli yükselirken, Litecoin’in bir aralıkta hareket ettiği veya düştüğü anlamına geliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu