Kripto Paralar

Boks Efsanesi Şaşırttı ve Bu Altcoin’i Seçti! Fiyat Ne Oldu?

Altcoin projesi Wojak Finance’nin yerel token’i WOJ, 50 galibiyet ve sıfır mağlubiyet rekoru ile boks efsanesi, tartışmasız ve yenilmez şampiyon Floyd Mayweather’dan onay aldı. WOJ fiyatı da habere olumlu tepki veriyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Floyd Mayweather, altcoin projesine özel video hazırladı

Ünlü boksör geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir videoda, son zamanlarda çokça duymaya başladığı “yeni bir projeye” işaret etti. Videonun sonunda Wojak Finance projesine atıfta bulunarak “WOJ” dedi. Söz, herhangi bir harekete geçirici mesaj içermemesine rağmen, projenin resmi hesabından atılan “Now Floyd Sahnede” tweeti nedeniyle Twitter’da büyük ilgi gördü.

Projenin web sitesine göre, WOJ, kullanıcıların dijital finans endüstrisinde para kazanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir token’dir. Binance Smart Chain üzerinde çalışır ve BEP20 standardını kullanır. WOJ token ayrıca merkezi olmayan özerk organizasyonların (DAO) bir parçası olarak ve yönetişim tokeni olarak görev alıyor. 

Bunlarında dışında altcoin büyük ölçüde topluluğuna odaklanan bir proje olarak biliniyor ve bu nedenle pazarlama kampanyası, Floyd Mayweather’ın kral olarak kabul edildiği boks dünyası da dahil olmak üzere çeşitli sektörlerden büyük isimleri içeriyor. Etkileri de grafiklere yansımakta gecikmiyor. WOJ yazım sırasında son 24 saatlik kazancını %7’nin üzerinde tutuyordu.

Wojak Finance hakkında

Mayweather tarafından onaylanan WOJ token, kripto topluluğu tarafından piyasadaki başka bir düşüş, fiyat patlaması veya başka herhangi bir olay hakkındaki duygularını ifade etmek için oldukça sık kullanılan bir internet karakteri olan ünlü Wojak meme’e dayanmaktadır. Meme’nin popülaritesindeki hızlı artış, büyük kripto para birimlerinin 2017’de kazanılan değerlerinin yüzde 98’ini kaybettiği 2018’deki büyük kripto para piyasası düzeltmesinden sonra gerçekleşti. Şu anda proje, bir köprü protokolünün geliştirilmesini, Ethereum ve Polygon ağlarının entegrasyonunu içeren ekosistem genişlemesini ve ödüllerin yeniden dağıtımı için WOJ NFT’lerini içeren yol haritasını gerçekleştirme yolunda ilerliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu