Kripto Paralar

BTC, SHIB, ADA ve DOGE Çakıldı: Bu 4 Göğüs Coin ise Uçtu!

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA) gibi kripto para birimleri ve Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi en popüler meme coin projeleri düşerken 4 altcoin yükseliş yaşadı. Kriptokoin.com olarak bu 4 meme coin’in fiyat hareketlerini ve ağlarındaki gelişmeleri aktarıyoruz…

Piyasada düşüş hâkimken bu 4 meme coin fırladı

Öncelikle Wall Street Inu (WALLSTREETINU) yüzde 68.91 oranında değer kazandı. Wall Street Inu, kendisini ünlü Hollywood filmi Wolf of Wall Street’e dayanan bir Ethereum projesi olarak tanımlıyor. Tokenın arkasındaki proje, fantastik karakterlere sahip özel NFT’ler için bir galeri ve kullanıcının tokenlarını çeşitli ögeler karşılığında kullanabileceği bir 2D oyun oluşturmayı planladığını söylüyor.

Öte yandan Hero Inu (HEROS) geçtiğimiz gün içinde yüzde 80’in üzerinde artış yaşadı. Ancak bu coin’in yazım sırasında hafif düşüşe geçtiğini belirtmekte fayda var.  Hero Inu, hayır kurumlarına katkıda bulunmayı planladığını ve belirli hayır kurumlarına fayda sağlamayı amaçlayan gelirlerle NFT’leri platformuna dahil edeceğini söyledi.

Bir hafta önce lansmanı yapılan DogeVillage, kendisini tüm evsiz, zengin nüfuzlu Doge karakterlerinin yuvası olarak tanımlıyor ve sahiplerinin pasif DOGE geliri kazanacağını söylüyor. DogeVillage (DGV), yüzde 54.5 oranında değer kazanmış durumda. Son olarak, Binance Smart Chain (BSC) ağına özgü bir kripto para olan BitShiba (SHIBA), yüzde 26.52’lik bir yükseliş yaşadı. SHIBA, her yerden tüm insanlara eşit finansal fırsatlar sağlamayı amaçladığını söylüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu