Kripto Paralar

Bu 3 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: İsviçre Borsası’na Geliyorlar!

Dünyanın en büyük fiziksel destekli kripto ETP ihraççısı olan 21Shares AG bugün SIX Swiss Exchange’de 3 ek altcoin ETP’sinin listeleneceğini duyurdu. Yeni ürün lansmanı sonucu, İsviçre piyasasındaki toplam kripto ETP ürününün sayısı 20’ye çıkarıldı.

3 altcoin için kripto ETP’si başlatılıyor

21Shares, İsviçre Borsası’nda listelenecek 3 altcoin ETP’sinin haberini verdi. Bunların ilki, 21 Shares Polygon ETP. POLY adıyla listelenen bu ETP, milyonları Web3’e taşıyan bir Ethereum ölçeklendirme platformu olan Polygon’un yatırım sonuçlarını izliyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere 3.000’den fazla uygulamayı barındıran Polygon, yüksek hızı, düşük işlem maliyeti ve ağ oluşturulabilirliği nedeniyle en popüler ETH çözümlerinden biri haline geldi. Bu ETP, bugün listeleniyor.

İkinci sırada, 21Shares Avalanche ETP’si bulunuyor. Bu ETP, AVAX adıyla listelenecek. Akıllı sözleşmeler için tercih edilen en popüler Blockchain’i yerinden etmeyi amaçlayan bir Ethereum rakibi olan Avalanche’ın yatırım sonuçlarını takip ediyor. Bu ETP, 19 Kasım’da listelenecek. Üçüncü sırada ise merkezi olmayan uygulamaların oluşturulmasını destekleyen bir katman 1 Blockchain çözümü olan Algorand’ın yatırım sonuçlarını izleyen ALGO ETP’i bulunuyor. Bu ETP, 23 Kasım’da listelenecek. 21 Shares’in kurucu ortağı ve CEO’su Hany Rashwan, bu listelemeler konusunda aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Halihazırda oldukça geniş olan tek varlıklı ETP’lere Polygon, Avalanche ve Algorand’ın eklenmesi, yatırımcıların kripto varlık sınıfına girmeleri için başka bir basit ve kolay seçenek sunuyor ve bu varlık sınıfına erişmenin en basit ve en şeffaf yolunu oluşturma misyonumuzu yerine getirmeye devam etmemizi sağlıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu