Kripto Paralar

Bu 4 Göğüs Coin Uçuyor: Yüzde 125.846 Yapan Bile Var!

PrinceFloki (PrinceFloki), Baby Floki Billionaire (BabyFB), Doge Dash (DOGEDASH) ve DogemonGo (DOGO) gibi popüler meme coin Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) klonları, son günlerde güçlü kazançlar sergiledi.

Bu meme coin projeleri sert yükseliş yaşadı!

PrinceFloki son 24 saatte yüzde 127.825,69 artışla, yazının yazıldığı sırada 0.001212 dolardan işlem görüyor. CoinMarketCap verilerine göre kripto para, son 24 saat içinde tüm kripto para birimleri arasında en çok kazanan oldu. Yeni piyasaya sürülen coin’lere yansıtılan bu tür şaşırtıcı kazançların olağandışı olmadığını belirtmekte fayda var.   

Yükseliş yaşayan bir diğer meme coin, Baby Floki Billionaire oldu. Coin, geçtiğimiz gün yüzde 300’ün üzerinde kazanç elde etti. Yazım sırasında yüzde 187.63’lük bir yükseliş ile 0.000000003348 dolardan el değiştiriyor. Doge Dash ise aynı dönemde yüzde 78.46 oranında yükseldi ve 0.0004838 dolardan işlem görüyor. Son olarak DogemonGo, yüzde 113.74’lük bir değer kazancı ile 0.00007781 dolar seviyelerine ulaştı. Bu altcoin’lerin fiyat hareketlerini Dogecoin ve Shiba Inu ile fiyatlarını karşılaştırmak gerekirse, DOGE, yazım sırasında, son 24 saatte yüzde 1.2’lik bir düşüş yaşamış durumda. SHIB ise yüzde 1.05’lik bir düşüş yaşıyor.

Yükselen meme coin’ler, ekosisteme neler sunuyor?

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere PrinceFloki, DOGE ödüllü bir rebase tokenıdır. Coin’in arkasındaki ekip kendisini Tesla Inc. CEO’su Elon Musk’ın oğlu olarak adlandırıyor. Öte yandan Floki Inu (FLOKI)’ya dayalı bir coin olan Baby Floki Billionaire, bu ayın başlarında Binance Smart Chain’de piyasaya sürüldü. Baby Floki Billionaire, Twitter’da CoinMarketCapital web sitesinde trend olan ilk üç kripto para birimi arasında yer aldığını ve ayrıca CoinGecko’da listelendiğini belirtti.

Doge Dash, web sitesinde kripto para birimi oyunlarını kolaylaştırmayı hedeflediğini söylüyor. Tokenın arkasındaki proje, yakında NFT koleksiyonunu başlatmayı planlıyor. DogemonGo, Dogecoin tokenını Pokemon Go’nun oynanışıyla birleştiren Binance Smart Chain (BSC) üzerindeki artırılmış gerçeklik mobil oyunudur. Coin’in arkasındaki ekip, Twitter’da gerçekleştirdiği duyuruda,  artık merkezi olmayan Blockchain platformu Solana’da listelendiğini ve Binance Smart Chain’de yüzde 15’lik oranda işlem ücretini devre dışı bıraktıklarını açıkladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu