Kripto Paralar

Bu 6 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Olacaklar!

Kripto para piyasasından gelişmeler dünya çapında meraklıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Metaverse bir yana dursun, bu hafta birden fazla altcoin projesinin önemli ağ yükseltmeleri gerçekleşecek. Bizde, Kriptokoin.com olarak haftanın 6 önemli gelişmesini derledik. Crypto.com Cronos mainnet yükseltmesi ve Origin’in viral videolarının NFT açık artırması, önümüzdeki hafta beklenen en önemli kripto olaylarından bazıları…

Crypto.com (CRO) Cronos mainnet lansmanı

Crypto fintech platformu Crypto.com, yaklaşmakta olan Cronos mainnet yükseltmesinin ayrıntılarını açıkladı. Yükseltmenin daha önce gerçekleşmesi bekleniyordu. Ancak, Gravity köprüsüyle ilgili çeşitli sorunlar nedeniyle mainnet lansmanı 8 Kasım 2021’e ertelendi. Planlanan mainnet lansmanından önce, Cronos ekibi bir dizi go-ethereum hata düzeltmesi gerçekleştirirken Gravity  köprüsü üzerinde çalışacak.

Secret Network Supernova mainnet yükseltmesi

Gizlilik odaklı Blockchain ağı Secret Network, Supernova mainnet yükseltmesini başlatmayı planlıyor. Raporlara göre, Supernova yükseltmesi, Secret Network’teki bugüne kadarki en büyük mainnet yükseltmesini temsil ediyor. Yükseltmenin 9 Kasım 2021’de gerçekleşmesi planlanıyor. Ayrıca, IBC ile stratejik bir entegrasyon içerecek.

Altcoin projesi Less Network’ün BSC tahsisi

LessPad için cross-chain DeFi platformu Less Network’ün merakla beklenen BSC tahsisi çok yakın. BSC tahsisi staking testnet aşaması şu anda gerçekleşiyor. Resmi olarak 11 Kasım 2021’de piyasaya sürülmeye hazır olacak. Lansman aynı zamanda LessPad için “Fair Launch” adlı yeni bir sözleşmeyi de başlatacak.

Origin Protocol NFT Virals açık arttırması

Origin Protocol, dünyanın en çok izlenen viral videolarından bazılarını NFT’lere dönüştürme planlarını duyurdu. TikTok, YouTube vb. gibi en iyi sosyal medya platformlarından 28 video seçildi. Seçilen videolardan biri, YouTube’da 855.398.000’den fazla izlenen “Köpek Alien ile Şaka Yaptı”. NFT Virals müzayedesi 8 Kasım 2021’de başlıyor. İhale ayrıca dört farklı yerde yapılacak: Los Angeles, Londra, Singapur ve New York.

Altcoin projesi ODIN Protocol Helheim NFT lansmanı

ODIN Protocol Helheim NFT airdrop 8 Kasım 2021’de gerçekleşecek. Ayrıca, kazanan dokuz şanslı kişi NFT airdrop’larına erişebilecek.

XDEFI IDO Lansmanı

Popüler cüzdan XDEFI, IDO’sunu SushiSwap MISO panelinde başlatma planlarını açıkladı. IDO, 10 Kasım 2021’de gerçekleşecek. Ancak, ilgilenen kişilerin THORChadsDAO veya XDEFI cüzdanındaki beyaz listeye katılması gerekiyor. Mevcut IDO fiyatı 0,65 dolar ve toplam IDO sabit sınırı 12 milyon dolar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu