Kripto Paralar

Bu Altcoin, Bir Finans Deviyle Ortak Oldu: Yüzde 2.600 Yaptı!

Popüler altcoin projelerinden Avax yeni bir ATH’ye ulaşarak, bir yılda %2600’ün üzerine çıkmış oldu. Yazım sırasında Avalanche (AVAX), CoinGecko’daki ilk 15 kripto para arasında yer almaya devam ediyordu. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Altcoin projelerinin yıldızlarından

Kripto piyasası, dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılarını şaşırtmaya devam ediyor. Bu sefer, piyasadaki agresif kripto paralardan biri olan Avalanche (AVAX), tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında kripto aleminde genel görünüm aşağı yönlüydü. AVAX 105 doların üzerinde bir işlem fiyatı kaydetmeyi başardı. Ayrıca, bir yıllık büyüme oranı neredeyse %2700’e ulaştı. Piyasa konumu açısından, kriptonun 23 milyar doları aşan devasa bir piyasa değeri var. Bu ezici piyasa değeri, kriptonun Coingecko’daki en iyi 15 varlıktan biri olarak mevcut konumunu korumasına yardımcı oluyor. Gerçekten de, kriptonun bu performansı dünyadaki yatırımcıların dikkatini çekiyor. Ayrıca AVAX, Deloitte muhasebe firması ile ortak olacağını da duyurdu. Bu işbirliği, her iki taraf içinde olumlu sonuçlar vermiş görünüyor.

Avalabsofficial’ın kurucusu ve CEO’su Emin Gün Sirer şunları söyledi: “Ava Labs, Avalanche blockchainini kullanarak daha verimli afet yardım platformları oluşturmak için Deloitte ile ortaklığını duyurmaktan heyecan duyuyor. Bu çaba, Avalanche’ın hızı, esnekliği ve uyarlanabilirliği ile Deloitte’un Fortune 100 kurumsal bilgisini birleştiriyor.” Öte yandan AVAX, kripto pazarında ses getiren sanal varlıklardan sadece biri. Birkaçını saymak gerekirse ETH, CRO ve BTC gibi popüler birçok kripto para var. Bu sayede kripto ekosisteminin, volatile yapısına rağmen, artık küresel finans endüstrisini ele geçirmeye her zamankinden daha fazla hazır olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu