Kripto Paralar

Bu Altcoin Değerli Bir Duyuruda Bulundu: Fiyat Zıpladı!

Popüler altcoin projelerinden THORChain, Ethereum işlemlerinin yeniden başlatılmasıyla %35 oranında yükseliş gördü. Cross chain likidite protokolü, ETH ve ERC-20 tokenleri için alım satım işlemlerini yeniden başlattı. Detayları Kriptokoin.com’dan takip edin.

Altcoin projesinde büyük çıkış

THORChain’in yerel tokeni RUNE, bir protokol ile Ethereum işlemlerinin yeniden başlatılmasının ardından %35 arttı. THORChain’in Ethereum’a geri dönmesi RUNE’de çarpıcı bir rallinin başlamasına sebep oldu. Protokolün yerel RUNE tokeni, Ethereum ağı ile birlikte çalışabilirliğin yeniden etkinleştirilmesinin ardından Perşembe günü %35 arttı. Ralli o zamandan beri soğumuş olsa da, RUNE hala %27’nin üzerinde işlem görüyor.

Kullanıcılar bir kez daha THORChain aracılığıyla yerel Ethereum ve ERC-20 tokenlerini takas edebilir. Bununla birlikte, Ethereum çiftleri için likidite sağlamak isteyenlerin bunu yapmadan önce hazinenin havuzları yeniden dengelemesini beklemesi gerekecek. THORSwap borsasında alım satım, yeniden başlatmanın ardından üç kattan fazla artarak 43 milyon dolara ulaştı ve şimdiye kadar kaydedilen en yüksek günlük hacme ulaştı. Protokol, yalnızca 15 milyon dolarlık likidite içermesine rağmen Binance USD havuzunda 22 milyon doların üzerinde işlem hacmiyle tam gaz çalışıyor gibi görünüyor.

THORChain neler yapabilir?

THORChain, ağlar arasında cross chain işlemleri kolaylaştıran bir likidite protokolü. Kullanıcılar, merkezi bir borsadan geçmeden diğer blockchainlerdeki tokenler için Bitcoin gibi varlıkları doğrudan takas etmek için THORSwap gibi protokol üzerine kurulu borsalara bağlanabilir. THORChain, bir dizi saldırının kullanıcılara toplam 13 milyon dolara mal olmasının ardından Temmuz ayında Ethereum ağında işlemi durdurdu. Chainin yerel RUNE tokeni sert bir darbe aldı ve tüm zamanların en yüksek seviyesinden %82’den fazla düştü. RUNE tokeni o zamandan beri toparlanmış olsa da, Mayıs ayında elde edilen yüksek seviyeleri tekrar test edemedi.

Ethereum ağı ile işlem yeniden etkinleştirildiğine göre, THORChain tam operasyonel kapasiteye geri döndü. Kullanıcılar artık desteklenen beş blockchainin tümü arasında varlık işlemi yapabilir: Bitcoin, Ethereum, Binance Chain, Litecoin ve Bitcoin Cash. THORChain ekibi ayrıca gelecekte daha fazla cha entegre etme planlarını duyurdu ve kullanıcıların protokol aracılığıyla Dogecoin, Monero ve Dash gibi varlıkları değiştirmesine izin verdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu