Kripto Paralar

Bu Altcoin Fırladı: BSC’deki En Pahalı Coin’lerden Oldu!

Düşük kapasiteli bir altcoin, yükselen işlem hacmi ortasında bu hafta %131’den fazla arttı. Düşük sermayeli bir NFT platformu, artan işlem hacminin ortasında son yedi gün içinde yüzde 130’dan fazla arttı. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Fırlayan altcoin projesi

Radio Caca (RACA), kendisini “Universal Metaverse için Maye Musk Mystery Box (MPB) NFT ve DeFi+GameFi aracının özel yöneticisi” olarak tanımlıyor. Piyasa değerine göre 104. sıradaki kripto varlığı olan RACA, yazı yazılırken 0,00832605 dolardan işlem görüyordu. Proje, Ekim ayında Binance Akıllı Zincirinde (BSC) başlatıldı ve o ay BSC’nin “En Değerli Üreticilerinden” biri seçildi. Binance Smart Chain de bu ayın başlarında projeyi Twitter’da tanıttı.

Bu hafta Radio Caca, NFT platformu için yeni bir rekor olan Binance Smart Chain’de günlük yaklaşık 107 milyon dolarlık işlem hacmine sahip olduğunu duyurdu: “Yeni Rekor!!!!!! [Binance Akıllı Zincir]’de, RACA‘nın 24 saatlik işlem hacmi 13 milyon dolara ulaştı”

Proje ayrıca bu hafta Twitter’da “Metamon Oyununun” günlük 10.000’den fazla aktif kullanıcısı olduğunu kaydetti.

 Radio Caca, Metamon’un Binance Smart Chain’deki blockchain tabanlı oyununda ana karakter olduğunu söylüyor. Proje, Metamon oyununu “3D Mapping Metaverse” çok oyunculu çevrimiçi oyun (MMO) olarak faturalandırdığı Universal Metaverse’e (USM) genişletmeyi planlıyor. Radyo Caca’nın açıklamasına göre: “Metaverse’de sanal dünyada yeni bir kimlikle yaşamak için VR/AR teknolojisini kullanıyorsunuz: yeni giysiler, yeni vücut, yeni beceriler, yeni sosyal statü vb. USM Metaverse’de her oyuncu aynı zamanda bir kurucudur. Kendi çevrelerinde bir sosyal ağ kurarlar, eksiksiz bir ekonomik sistem kurarlar ve sonunda yeni bir sanal medeniyet inşa ederler. Dahası, Metaverse’de sergilemek veya işlem yapmak için varlıkları olarak NFT’lere sanat ve nane yaratabilirler.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu