Kripto Paralar

Bu Altcoin, SHIB ve DOGE’yi Geçti! Analistler: Durmayacak!

Altcoin Loopring (LRC), son 30 gün içinde Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) gibi meme’den ilham alan kripto para birimlerinden büyük ölçüde daha iyi performans gösterdi ve bazı analistlere göre yukarı yönlü hareketine devam edebilir.

Loopring (LRC), SHIB ve DOGE’yi katlıyor

Loopring (LRC), ticaret ve ödemeleri kolaylaştırmayı amaçlayan Ethereum ağı için ikinci bir katman ölçeklendirme çözümüdür. Aynı dönemde SHIB %91 ve Dogecoin %10 artarken, son 30 gün içinde %790’ın üzerinde arttı.

Diğer altcoin projeleri duraklasa da, LTC devam ediyor

Kriptokoin.com olarak aktardığımız LRC fiyat analizleri, diğer kripto para birimleri bu haftanın başlarında yükselmeyi bıraksa bile yoluna devam ettiğini gösteriyor. Artış, görünüşe göre Loopring’in GitHub deposundaki bir sızıntının GameStop (NYSE: GME) ile NFT pazarı için bir anlaşmaya vardığını göstermesinin ardından bireysel yatırımcı ilgisiyle başladı.

Proje, Google ve JD.com dahil olmak üzere internet şirketlerinde çalışan Çin merkezli bir yazılım mühendisi olan Daniel Wang tarafından kuruldu. 2017 yılında 120.000 ETH topladığı ve ardından 45 milyon dolar değerinde bir ICO gerçekleştirdi. Fonların çoğu daha sonra ICO’larla ilgili düzenlemeler sıkılaştıkça halka iade edildi. Loopring temelde, borsaların üzerine inşa edilmesine izin vermek ve Ethereum’un birinci katmanındaki merkezi olmayan borsalarla ilişkili düşük hızları ve yüksek işlem maliyetlerini ortadan kaldırmayı amaçlayan bir yazılımdır. Ayrıca, Loopring destekli bir NFT pazarının, diğer önde gelen Ethereum tabanlı pazar yerlerinden çok daha düşük ücretlere sahip olması bekleniyor. Bir LRC maksimalisti Dejan şunları söylüyor:

LRC yeni Loopring x GME kod sızıntısı. Bu noktada, artık spekülasyon bile değil.

Ethereum işlem ücretleri LRC’nin talebini arttırabilir

Ethereum’daki işlem ücretleri, ağdaki blok alanı talebinin, DeFi platformlarında ve NFT’lere kilitlenen toplam değerle birlikte artmasıyla, geçen yıl 1 doların biraz üzerindeyken, bu yılın başlarında 50 doların üzerine çıktı. Analistler, LRC fiyatının, daha fazla kullanıcının gas maliyetlerinden tasarruf etme potansiyelini öğrenmesiyle artmaya devam edeceğini tahmin ediyor. Teknik analize dayanarak, bir Benzinga analisti, LRC’nin artan satın alma baskısı altında olduğunu ve bunun satış baskısından daha ağır bastığını söyledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu