Kripto Paralar

Bu Altcoin, Tanınan Borsaya Girdi ve Fırladı: Yüzde 3.576 Yaptı!

Popüler altcoin Avalanche (AVAX) Binance.US’ta listelenerek 120 dolar seviyesinin üzerine çıktı, fiyatı %3576 arttı. 20 Kasım Cumartesi günü, akıllı sözleşmeler platformu Avalanche’ın yerel tokeni olan AVAX’ın fiyatı, kripto borsası Binance’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 126.86 doları kaydetti. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Altcoin fırladı

Kripto borsası Binance‘deki verilere göre, 20 Kasım’da, AVAX fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 126.86 dolara kadar yükseldi. Yazım anında AVAX son 24 saatlik dönemde %15’den fazla artışla 126 dolar civarında işlem görüyor.

Yılbaşından bugüne (YTD) döneme gelince, AVAX’ın yatırım getirisi (USD’ye karşı) inanılmaz: %3576.

İnsanlar Avalanche hakkında ne diyor?

Aşağıdaki Coin98 infografikleri, Avalanche ekosisteminin ne kadar ve ne kadar hızlı büyüdüğüne dair kabaca bir fikir veriyor:

10 Kasım’da, Ava Labs İletişim Direktörü Patrick Sutton, Avalanche’ın sözleşme zincirindeki (diğer adıyla “C-Chain”) işlemlerin “üssel büyümesi” hakkında konuştu.

Ava Labs DeFi Direktörü Luigi D’Onorio DeMeo 15 Kasım Pazartesi günü yaptığı açıklamada, günlük aktif adres sayısının (şu anda yaklaşık 70.000) son üç ayda 20 kat arttığını söyledi.

17 Kasım Çarşamba günü, kripto borsası Binance’in ABD kolu olan Binance.US, 18 Kasım’da AVAX’ı listeleyeceğini ve AVAX/USD ve AVAX/USDT’de açık alım satımda açık alım satım yapacağını duyurdu.

Ava Labs Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Jay Kurahashi-Sofue, dün (19 Kasım), Defi Llama’nın verilerine göre Avalanche’ın şu anda USD cinsinden toplam değerli kilitli (TVL) dördüncü en popüler blockchain olmasının nedeninin insanlar olduğunu söyledi. “hepsi canlı, tutkulu bir topluluğa sahip hızlı, ucuz, güvenli blok zincirlerini tercih edin.”

Kripto para piyasasında değer sırlamasında şu anda on birinci olan AVAX günlük % 15 artarak 126.84 dolar civarından işlem görmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu