Kripto Paralar

Bu Altcoin “Yılın En Âlâ DeFi Projesi” Mükafatını Aldı!

ADA Finance, zorlu bir rekabeti geride bıraktı ve 2021 Malta AIBC Zirvesinde “Yılın En İyi DeFi projesi” ödülünü kazandı. Altcoin projesi ayrıca bir dizi başka ekosistem geliştirmesinin yanı sıra Roger Ver’i yeni bir yatırımcı olarak memnuniyetle karşıladı. Ayrıntılar için Kriptokoin.com’u izlemeye devam ediniz.

Ödüllü altcoin

ADA Finance, Cardano ve Avalanche destekli bir DeFi ekosistemi. Bitcoin yatırımcısı Roger Ver’in (Bitcoin Jesus) projeye yatırımcı olarak katılması diğer iyi haberdi. Bu iki duyuru ile ADA Finance artık daha fazla kapsam ve geliştirme için hazır. Avrupa’nın önde gelen bu etkinliğinde, ADA Finance, son derece imrenilen ödül için ciddi rekabeti geride bırakmayı başardı. ADA Finance şimdi, istikrarlı para platformu MakerDAO ve AI destekli DeFi portföy projesi SingularityDAO gibi ödülün önceki kazananları arasına katılıyor.

ADA Finans ekosisteminin yapısı

Erken (2011) bir kripto yatırımcısı ve Bitcoin.com’un eski CEO’su olan Roger Ver, kısa süre önce DeFi endüstrisine ilgi göstermeye başladı. Ver daha önce Ripple (XRP), Kraken, Shapeshift ve Bitpay’e yatırım yaptı. Şimdi ADA Finance’e ek olarak merkezi olmayan oracle servis sağlayıcısı XFai’ye önemli bir yatırım yaptı. ADA Finance için öne çıkan nokta, kodunu halka açık bir havuzda yayınlama kararıdır. Şimdi böyle yenilikçi bir hamle yapan ilk Cardano tabanlı proje. Bu, stake kodunu herkese açık hale getirdiği sürece herkesin fork yapabileceği anlamına gelir. Eylem, Cardano’nun büyüme ve benimseme için zemin açan açıklık, güven ve adalet değerlerini yansıtıyor. ADA Finance ekibi, öncü hareketin Cardano ekosistemindeki diğer projelere de aynı şeyi yapması için ilham vereceğini umuyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu