Kripto Paralar

Bu Altcoin’den Kritik İştirak Haberi: Fiyat Sıçradı!

Popüler akıllı sözleşme altcoin projesi, yapay zeka firmasıyla ortaklığını açıkladıktan sonra %50 fiyat artışı görüyor. Merkezi olmayan blockchain ağı Algorand‘ın (ALGO) fiyatı, yapay zeka destekli bir emlak firmasıyla yeni bir stratejik ortaklığın duyurulmasının ardından yükseldi. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Altcoin fiyatı sıçradı

Algorand Vakfı, bir basın açıklamasında, tokenize edilmiş gayrimenkul yatırımları için bir pazar oluşturmak için Lofty AI ile güçlerini birleştirdiğini söyledi. Duyuruya göre:

Lofty AI, insanların Algorand blockchaini aracılığıyla 50 dolar gibi düşük bir fiyata bile yatırım amaçlı gayrimenkullerin küçük bir kısmına yatırım yapmalarını sağlıyor… Her mülk, Lofty AI tescilli AI algoritması ve onların sahadaki satın alma ekipleri tarafından incelendi. Lofty AI tokenleri %100 likittir ve herhangi bir ücret veya ceza olmadan her zaman satılabilir. Yatırımcılar, yatırım yaptıkları ilk günden itibaren günlük kira geliri alırlar ve mülkler değerlendikçe tokenler aylık olarak değer kazanır.

Algorand’ın yetkilisi Addie Wagenknecht, ittifakın finansın geleceğinin nasıl görünebileceğine dair bir kullanım örneği temsil ettiğini düşünüyor. Wagenknecth şöyle diyor:

Algorand, gelecek nesil ekonomik alışveriş için tasarlanmış bir blockchain. Lofty AI’ye, son derece düşük işlem ücretlerinin tadını çıkarırken çatallanmaması garanti edilen bir chain üzerinde yüksek düzeyde ölçeklenebilir, tokenize edilmiş bir emlak piyasası oluşturma fırsatı sunar.

ALGO, 17 Kasım’da 1,60 dolardan 18 Kasım’da 2,42 dolara sıçradı. Ortaklık haberiyle sıçrayan ALGO daha sonra bir miktar geriledi. Yazım sırasında Algorand 1.86 dolar civarında işlem görüyordu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu