Kripto Paralar

Bu BSC Tabanlı Altcoin, Yüzde 1.000 Yaptı! İşte Nedeni

Piyasadaki altcoin projelerinin çoğunun Ekim ayındaki fiyat hareketi oldukça dikkat çekiciydi. Piyasa değeri ile büyük coin’ler listelerde daha yüksek seviyelere çıkmaya devam ettikçe, pek popüler olmayan coin’ler aynı hareketi takip edip yükselmeye başladı. Özellikle, Binance Smart Chain temelli bir altcoin, yüzde 1.000’in üzerinde yükseliş yaşadı.

Bu altcoin, ayın başından bu yana yüzde 1.000 yükseldi

“Uptober (Ekim ayındaki yükselişe atıfta bulunan bir terim)” ruhuna gerçekten bağlı olan bir kripto para para, Centric Swap olarak karşımıza çıkıyor. Bu altcoin, 1 Ekim’de sadece 0,0018 dolar değerindeydi. Ancak günlük en yüksek seviyesi 0,00142 dolar civarında. Özünde, CNS bu ayın başından bu yana yüzde 1.000’den fazla değer kazandı.

CNS, Centric ağının on-ramp ve off-ramp’i olarak hizmet veren Binance Smart Chain tabanlı bir tokendır. Centric Network, kendi adına, çift kripto para birimi ödeme ağıdır ve kriptoların toplu olarak benimsenmesinin önündeki en büyük engellerden biri olan fiyat volatilitesini hafifletmeyi amaçlamaktadır.

CNS’teki yükselişi ne tetikledi?

Bir kripto uzmanı olan Lavina Daryanani’ye göre, gelişim faaliyetindeki artış, yeni ortaklıklar ve anlaşmalara uyum gibi birkaç faktör, CNS’nin üstel artışını tetikledi. Bununla birlikte, benimsemedeki artışa da dikkat çekiliyor. Son birkaç hafta içinde protokol, Absolute World ve TTS (Tourvest Travel Services) gibi bir dizi şirketle bağlantı kurmayı başardı. Müşteriler artık bir ödeme seçeneği olarak CNS’yi kullanabilir. Diğer kayda değer anlaşmalarından ikisi, merkezi olmayan cross-chain CroxSwap ve Londra merkezli hediye şirketi Goldgenie ile yapıldı.

Ek olarak, Temmuz ortasında Centric Swap, Tron ağından Binance Smart Chain’e geçti. Bu göç, yine erişim kapsamını genişletmesine yardımcı oldu. Ayrıca, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Binance’in kısa süre önce kendi yerel zincirinde daha geniş DeFi ekosistemini geliştirmek için 1 milyar doların üzerinde yatırım yapacağını açıkladığı belirtilmelidir. CNS artık BSC üzerinde çalıştığından, yukarıda bahsedilen yatırımdan faydalanabilecek bir konumdadır.

Gelecek neler gösteriyor?

Centric’in dördüncü çeyrek için büyük planları var. Henüz çok fazla bir şey ortaya çıkmamış olsa da, protokol, topluluğa “büyük” ​​bir şeyin yolda olduğuna dair güvence verdi.  Ancak, yukarıda bahsedilen büyümeye rağmen kripto para, önceki ATH’sinden (tüm zamanların en yüksek seviyesi) bir hayli uzakta. Daryanani’ye göre bu durum, coin’de büyüme için hala yer olduğunu gösteriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu