Kripto Paralar

Bu Göğüs Coin Binance Academy’e Çıktı: Fiyat Sıçradı!

Kripto para piyasası bir geri dönüşün ilk adımlarını atarken, bazı altcoin projeleri yükselişe öncülük etmekten çekinmiyor. Örneğin; Dogelon Mars (ELON), BTC, AVAX ve ETH sağlam bir fiyat trendi kaydetti. Ayrıca ELON’un Binance Academy sayfalarında gösterime girmesi, meme coin projelerinin fiyat momentumunu ateşliyor.

Dogelon Mars yukarı yönlü fiyat momentumu yakaladı

17 Kasım’da diğer kripto para birimleri arasında %23’lük istisnai performansıyla Dogelon Mars (ELON) öne çıktı. Meme coin, son birkaç hafta içinde sadık bir takipçi kitlesi kazandığından, böyle bir fiyat artışı tamamen şaşırtıcı gelmiyor. Ayrıca, Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz üzere, köpek temalı kripto para birimlerini çevreleyen çok fazla sosyal heyecan var. 

ELON’un %20’lik fiyat artışına USD, BTC ve ETH’nin son düzeltmeleri de etkili oluyor Elbette, altcoin projeleri için fiyatların artması asla kolay değildir. Ancak analist JP Buntinx’a göre Dogelon Mars bu cephede doğru yolda görünüyor ve bu oranda %25 günlük kazanç seviyesini bile geçebilir. 

Binance, meme coin projelerinden bahsediyor

Kripto yatırımcıları, Binance’in kitleleri kripto para birimiyle ilgili tüm konularda eğitmeye adanmış bir bölüm olan Binance Academy’i yakıdan takip ediyor. Binance Academy sayfalarından biri, resmi bir Dogelon Mars sözüyle birlikte meme token’lere odaklanıyor. Aynı zamanda Dogecoin ve Shiba Inu’nun ardından üçüncü sırada ELON yer alıyor. Şu anda hiç kimse ELON’a henüz daha fazla dikkat etmediği için takip etmek ilginç sonuçlar verebilir. Ek olarak, Binance’in platformunda ELON’u ne zaman listeleyeceği konusunda bazı spekülasyonlar dolaşıyor. Şimdilik, herhangi bir zamanda işler değişebilir olsa da, analiste göre bunun olacağına dair henüz net bir işaret yok. Peki fiyat artışında başka neler etkili olabilir?..

Crypto.Com ELON’u güçlendiriyor mu?

Crypto.com, fiyat momentumu tamamen ilişkisiz olmasa da, Dogelon Mars’ı yakında doğrudan etkileyecek hiçbir şey yapmadı. Crypto.com ve marka bilinirliğinin nasıl arttığı konusunda çok fazla heyecan var. Analiste göre bu, ELON’a yeni bir bakış açısı ve fiyat ivmesi kazandırabilir. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu