Kripto Paralar

Bu Göğüs Coin, Bitcoin’i Devirdi: Analistler, 1 Doları Bekliyor!

Mali danışmanlık firması “The Advisor Coach” ABD’de 23 eyalette bir araştırma yaparak popüler meme coin Dogecoin’i (DOGE) traderlar arasında en popüler kripto para birimi olarak belirledi. Dogecoin’in popülaritesi, artan faydasına ve 1700’den fazla satıcıda bir ödeme yöntemi olarak benimsenmesine bağlanıyor.

Popüler meme coin Dogecoin, kripto traderları arasında popülerliğe öncülük ediyor

Illinois, Florida, Hawaii ve New Jersey dahil 23 ABD eyaleti, popülerlik açısından Dogecoin’i Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin üzerinde sıralıyor. Araştırmanın amacı, popülerliğe dayalı olarak 23 ABD eyaletinin her birinin yatırım yapmak istediği kripto para birimini belirlemekti. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere DOGE’un popülaritesinde dikkate değer bir artış oldu.

Dogecoin’in Robinhood listelemesi haberleri, meme coin’in 2021’deki fiyat rallisinin önemli bir itici gücü olarak kabul ediliyor. Sıfır komisyonlu borsa, lansmandan önce borsa platformunda DOGE cüzdanlarını test ediyor. Kullanıcılar, DOGE fiyatının 2021’in sonunda 1 dolara ulaşmasını bekliyor. Bir finansal analist olan David Cox, DOGE fiyatının Aralık 2021’de 1 dolar sınırını geçeceğini tahmin etti. Cox’un tahmini Haziran ayında yapıldı ve meme coin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.07 dolara ulaşacağına inanıyor. Cox’un şu sözleri kaydedildi:

Beklenen minimum Dogecoin fiyatı 0,90 dolar civarında olacaktır. Bu kripto para birimlerinin yılı olduğu için ve coin sürekli olarak tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdığı için 0,80 dolar seviyesini aşması muhtemeldir. 2021 için öngörülen yüksek seviye 1,07 dolar civarında olabilir ve aşağı yönde, en düşük seviye 0,91 dolar civarında olabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu