Kripto Paralar

Bu Metaverse Coin’den Yeni Rekor! Analistler Ne Bekliyor?

Sandbox (SAND), metaverse coin projeleri yılın rallisini gerçekleştirirken zirve fiyatları zorluyor. Dört yıllık geliştirme sürecinin ardından proje, 29 Kasım’da Alpha P2E girişimini başlatmaya hazır. Sanal dünya platformu, oyna-kazan oyunları oluşturmak ve SAND tokenlerinin işlevselliğini artırmak için 50’den fazla ortaklığa imza attı. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

SAND, meta dünyasını oyunculara açıyor

Sandbox ekosistemi, NFT tasarımcılarını ve oyunlarını platformda buluşturan, paylaşan ve bunlardan para kazanan oyuncular arasında popülerdir. Platformun yerel tokeni SAND ise bu haftanın başlarında gerçekleştirdiği fiyat patlamasıyla gündeme geldi. Bunun nedeni, dört yıllık geliştirme sürecini tamamladıktan sonra duyurulan metaverse lansmanıdır. Platform, Sandbox’ın meta veri tabanında oyna-kazan oyunları oluşturmak için Crypto Kitties, Sheep, Atari ve Shaun ile ortak oluyor. Sandbox Alpha’nın lansmanı 29 Kasım’da planlanıyor, bu etkinlik 3 hafta sürecek. Oyuncular, özel lansman etkinliğine erişim sağlayan bir NFT bileti olan Alpha Pass aracılığıyla Sandbox’ın oyna-kazan oyunlarına katılabilirler.

Analistlerin metaverse coin için 5 dolar hedefi var

Sandbox’ın yerel tokeni, Bitcoin’in izinden ayrıldı ve geçen hafta yaklaşık %75’lik bir solo ralli gerçekleştirdi. SAND bugün erken saatlerde ATH seviyesi olan 4.64 dolara ulaştı. Metaverse coin destekçileri, mevcut boğa koşusunda sermayenin Bitcoin’den metaverse token’larına döndüğünü düşünüyor. 

29 Kasım’daki lansman etkinliğinden önceki günlerde analistler, SAND’ın 5 doları geçeceğini ve fiyat keşfine gireceğini tahmin ettiler. Bir YouTube kanalı olan “Mind Math Monkey”deki kripto para analistleri, SAND’ın devam eden boğa koşusunda 5 doları geçeceğine inanıyor.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu