Kripto Paralar

Bu Metaverse Coin’i Fiyatını İkiye Katladı! İşte Nedeni

Warena Blockchain tabanlı metaverse oyununun yerel tokeni, Ekim ayı sonlarında gerçekleştirilen Beta testinin başarılı sonuçlarının açıklanmasından sonra, fiyatını ikiye katladı. Biz de Kriptokoin.com olarak okuyucularımız için bu metaverse coin projesine ilişkin gelişmeleri hazırladık. 

Beta testinin başarılı sonuçlanması RENA’yı “double” yaptı

Warena’nın yerel tokeni RENA’nın fiyatı, oyun geliştiricilerinin beta testinin iki haftalık bir süre boyunca 15.000’den fazla oyuncu ve 25.000 test katılımcısı çektiğini açıklamasının ardından, 1,8 dolardan 3,7 doların biraz üzerine çıktı.

Geliştiriciler, Beta’nın, oyuncu geri bildirimlerine dayalı olarak son ürün kalitesini ve sistem dayanıklılığını iyileştirmek için bir test ortamı olduğunu belirtiyor. Beta ayrıca Warena geliştirme ekibinin, dahili ekonomiyi ve genel oynanabilirliği daha iyi ayarlamak için oyunun genel sanat stilini ve mekanizmalarını ayarlamasına izin verdi.

Test modu oyuncularına, Metamask cüzdanı aracılığıyla Macera ve Meydan Okuma oyuna giriş yapma, Warena piyasasında NFT savaşçıları için satın alma ve satma işlevleri, seviye atlama seçenekleri ve iki oyun moduna genel katılım gibi çeşitli işlevleri ve özellikleri denedikleri için ödüller verildi.

Metaverse coin, 2129 yılında insanlar ve zombiler arasındaki bir savaşın içine düştüğü kıyamet sonrası dünyasında geçen ilk Oyna-Kazan oyunu. 3. Dünya Savaşı’ndan kalan son hayatta kalanların gözü dönmüş zombilere veya güçlü sayborglara dönüşmesiyle oyun, oyuncuları çılgınca bir hayatta kalma arayışına sokuyor. Oyun iki aşamada piyasaya sürülecek ve ilk aşama 2021 yılının Kasım ayının sonlarında olacak. İlk sürüm, oyunculara bir 2D kule savunma oyunu ve tamamen kişiselleştirilmiş insan veya mekanik savaşçılar arasında bir seçim sunacak.

Metaverse coin projelerine olan ilgi arttıkça, fiyatlar da yükseliyor

Oyna-Kazan oyunlarının popülaritesindeki artış, bir metaverse coin projesi olan Axie Infinite (AXS)’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) olan 165,37 dolara ulaşmasına yardımcı oldu. Diğer piyasa kazananları arasında, Salı günü tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Sandbox’ın SAND tokeni yer alıyor.

Ortalama oyunculardan metaverse’lere ve Oyna-Kazan oyunlarına yönelik genel ilgi, kurumsal yatırımcılardan gelen artan sermaye girişleri ve kazanç fırsatlarının genişlemesiyle desteklendi. Oynanış ve piyasa performansı açısından son zamanlardaki en iyi konsol ve PC oyunlarının cansız olduğunu kanıtlayan oyuncular, alternatif ve daha ilgi çekici eğlence biçimleri arıyorlar. Oyun içi token’lerin fiyatları arttıkça, merkezi olmayan piyasada faaliyet gösteren ve sayıları giderek artan borsalar, özel NFT alım satım bölümleri ve kendi oyun varlık alım satım platformlarını başlatıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu