Kripto Paralar

Bu Metaverse Coin’i Tek Haberle ATH’yi Gördü: Yüzde 8.600 Yaptı!

Metaverse coin projelerinden biri olan The Sandbox’ın SAND tokenı, ciddi bir yükseliş yaşayarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Yükselişinde, yeni bir duyurunun topluluğu etkisi altına alması etkili oldu. İşte fiyat hareketi ve söz konusu duyurunun detayları…

Popüler metaverse coin projesi SAND, ATH yaptı! Peki, neden?

The Sandbox’ın sanal oyun dünyası, kullanıcıların Metaverse’de geçirdikleri zamandan kazan-kazan modeli aracılığıyla para kazanmalarını sağlar. Oyuncular oyun içinde arazi satın alabilir ve NFT’ler oluşturabilir ve çeşitli görevleri tamamlayarak Sandbox tokenını (SAND) kazanabilir. Ayrıca tokenı da stake edebilirler. Animoca Brands’in sanal mülk ve oyun firması The Sandbox, Metaverse’ünün bir bölümünü, bir oyna-kazan (P2E) Alpha etkinliği aracılığıyla ilk kez oyunculara açıyor.

Firmanın 17 Kasım tarihli duyurusuna göre, etkinlik 29 Kasım’da TSİ 16:00’da başlayacak ve 20 Aralık’a kadar devam edecek. Yalnızca 5.000 kullanıcıdan oluşan belirli bir grup, The Sandbox ekipleri tarafından geliştirilen 18 ayrı deneyimde harcanan süre boyunca 1.000’e kadar SAND (mevcut fiyatlarla yaklaşık 3.500 dolar değerinde) ve üç özel NFT kazanma şansına sahip olacak. Üç özel NFT sadece etkinlik sırasında mevcut olacak. Orta Çağ tarzı bir kapıyı, mavi ve siyah bir ejderhayı ve Sandbox Metaverse’de kullanılabilen bir uzun kılıcı tasvir edecekler.

Bu duyurunun ardından SAND fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.63 dolara yükseldi. SAND, son 12 ayda yüzde 8.663’lük dik bir yükseliş yaşadı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere bu ayın başında The Sandbox, SoftBank Vision Fund 2 liderliğindeki 93 milyon dolarlık B Serisi fonlama turunu kapattı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu