Kripto Paralar

Büyük Bilgi “Yeni Petrol” Epey Bu Altcoin Uçuyor!

Üst düzey ortaklıklar ve karmaşık sorunlara çözüm bulmak için yapay zeka desteği, altcoin Vectorspace AI (VXV) fiyatının ATH seviyelerine sessiz tırmanışını destekliyor. Ayrıca KuCoin listesi ardından yatırımcılarında talebini de doğruladı. Vectorspace’nin son fiyat hareketleriyle başlayalım, projenin işlevsellikleri sonraki duraklarımız olacak.

Vectorspace AI (VXV) nedir?

Vectorspace AI (VXV), DeFi veya NFT trendine atlamaya gerek kalmadan grafikleri verilerdeki gizli ilişkileri tespit edebilen ve yapay eğitim yapabilen bir protokol oluşturma korelasyon matrisi ve veri kümeleri bütünüdür. VXV fiyatı, TradingView’den elde edilen verilere göre, 23 Mayıs’ta 0,71 dolara düştüğünden bu yana, kripto piyasasının geri kalanıyla birlikte önemli bir geri çekilme yaşamadan önce, 16 Eylül’de %2.267 artarak 19.47 dolar ile rekor seviyesine ulaştı.

Altcoin VXV Kucoin’de listelendi

Bu hafta, VXV için fiyat hareketi 11 Kasım’da 24 saatlik hacmi %380 artarak 9.37 milyon dolara yükselirken, gecelik fiyat %32.42’lik bir artışla 16.18 dolardan gün içi en yüksek seviyeye ulaştı. Fiyat ve işlem hacmindeki ani artış, işlem hacmine göre altıncı en büyük kripto para borsası olan KuCoin borsasında listelendikten sonra geliyor.

KuCoin listesini duyuran yukarıdaki tweet’in yanı sıra, Vectorspace AI ekibi proje duyuruları ve pazarlama açısından oldukça düşük anahtarlı bir profil tutuyor. Projenin Twitter gönderilerinin çoğu, veri analizi ve biyo-bilim alanındaki en son gelişmelerden ve keşiflerden bazılarını içeriyor.

Ancak dijital çağda verilerin artan değerine ve önemine dikkat eden herkes için, elle analiz edilmesi insan yıllarını alacak çözümleri keşfetmek için büyük miktarda veriyi ilişkilendirme ve analiz etme yeteneği, dünyadaki çözüm aranan en büyük problemler arasındadır. Örneğin, COVID-19 pandemisinin başlarında, Vectorspace teknolojisi, tedavi olarak kullanılabilecek maddelerin kısa bir listesini önermek için yıllarca süren tıbbi araştırmaları ve bulguları analiz ederek bilim insanlarının araştırmalarını daraltmasına ve değerli zamandan tasarruf etmesine yardımcı oldu.

Projenin web sitesine göre, mevcut ortaklar ve ortak çalışanlar arasında PubMed.gov, Amerika Birleşik Devletleri Enerji Bakanlığı, Ulusal Tıp Kütüphanesi, Avrupa Moleküler Biyoloji Laboratuvarı, Lawrence Berkeley Ulusal Laboratuvarı ve CERN yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu