Kripto Paralar

Büyük Borsadan SHIB ve DOGE Yatırımcılarına Müjde!

SHIB ve DOGE, altcoin sezonunun başlangıcından bu yana rekabet ediyor. Ancak bu rekabeti daha da artıracak gelişmeler yaşanıyor. Binance’nin ardından Crypto.com, iki rakip meme coin arasında alışverişi kolaylaştırmak için SHIB-DOGE ticaret çiftini ekledi. Bu gelişme, toplulukta sevinçle karşılansa da 2 meme coin arasındaki rekabeti kızıştıracak.

Binance ve Crypto.com, SHIB-DOGE ticaret çiftini ekledi!

DOGE ve SHIB, en iyi Hint kripto para birimi borsalarında yatırımcıların favori kripto paraları olarak ortaya çıkıyor. En iyi kripto para borsaları Binance ve Crypto.com, iki meme coin’in artan popülaritesi nedeniyle Shıba Inu-DOGE ticaret çiftini ekledi. 

Shiba Inu kısa süre önce meme coin’in günlük ticaret hacmi Ethereum, Solana ve diğer altcoin’lerinkini aştığında on-chain aktivitede büyük bir yükseliş kaydetti. Şimdi Dogecoin sahipleri, meme coin’in faydasını artırmak için DOGE-ETH köprüsünün başlatılmasını bekliyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Hint kripto para borsaları arasında DOGE ve SHIB, en çok işlem gören kripto para birimleridir.

Analistler, Dogecoin’in 1 dolara ulaşıp ulaşamayacağını analiz ediyor

Analistler, Dogecoin’in 1 dolara ulaşıp ulaşamayacağını incelemek için DOGE fiyat trendini değerlendirdi. “Phoenix_Ash3s” isimli analist, DOGE fiyatının 2021’in ilk birkaç ayında Bitcoin‘e karşı toplandığı görüşünde. Sonrasında ise durum farklıydı. O zamandan beri meme coin, daha düşük zirveler ve daha düşük dipler yaptı, tipik olarak bu durum bir düşüş trendine işaret ediyor.  Analist, DOGE fiyatının 1 dolara ulaşması için trendin tersine dönmesi gerektiğine inanıyor.  FXStreet analistleri ise DOGE fiyatının 1 dolar hedefini kırmak için mücadele ettiğini belirtiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu