Kripto Paralar

Büyükler Çökerken Bu 10 Altcoin ATH’yi Gördü!

Bitcoin fiyatı 60,000 doları destek veya direnç olarak kullanmaya karar verirken, bu 10 altcoin projesi zirve fiyatlara ulaşıyor. Kriptokoin.com olarak yayımladığımız CryptoDiffer verilerine göre SWP, GALA ve GAME başta olmak üzere bir dizi altcoin fiyat keşfi moduna geçti. Yazının devamında, projelerin kısaca özelliklerine ve son fiyat hareketlerine göz atıyoruz.

Zirve fiyatları kovalan 10 altcoin projesi

  1. Kava Swap (SWP), dünyanın en büyük varlıkları arasında yerel olarak takas yapmak için verimli ve güvenli bir yol sağlamak üzere tasarlanmış, merkezi olmayan bir cross-chain Otonom Piyasa Yapıcılığı (AMM) protokolüdür. CoinMarketCap verilerine göre SWP geçtiğimiz saatlerde 3.60 dolarla ATH seviyesini kaydetti ve şu anda %31.52 altında işlem görüyor.
  2. İkinci sırada yer alan Gala Games, oyunculara oyunlarının kontrolünü geri vererek oyun endüstrisini farklı bir yöne çekmeyi hedefliyor. GALA fiyatı ise bugün durmadı ve 0.2382 dolar ATH’sini aşındırmaya devam ediyor.
  3. Gamestarter (GAME), dijital oyun öğelerini likit NFT’ler olarak satarak bağımsız oyunların bağış toplamasına olanak tanıyor. Fiyatı da 3.60 dolar ATH’sinin ardından %15.54 düzeltme yaşadı.
  4. WOO Network (WOO) bir süredir fiyat keşfi modundaydı. Proje traderleri, borsaları, kurumları ve DeFi platformlarını sınıfının en iyisi likiditeye ve daha düşük veya sıfır maliyetle alım satım uygulamasına bağlayan derin bir likidite ağıdır. Fiyatı da 1.78 dolar ATH’sinin ardından %15.29 düzeldi.
  5. Clearpool (CPOOL), kurumsal borçluların teminatsız kredilere doğrudan DeFi ekosisteminden erişebildiği bir Merkezi Olmayan Sermaye Piyasası Ekosistemidir. Fiyat, 2.61 dolar ATH’sinin ardından %24 düştükten sonra 1.83 dolar bandında destek arıyor.

Listenin sonraki beşinde GAFI, XAVA, RNDR, NABOX ve BORING var. Avalanche ekosisteminden XAVA, AVAX’ında eşlik ettiği fiyat keşfi yolculuğunda geçtiğimiz saatlerde 9.77 ATH’sine temas etti. AVAX 109.95 dolar ATH’sinin üzerine çıkmaya çalışıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu