Kripto Paralar

Büyükler Çökerken Günün Yükseliş Önderi O Metaverse Coin!

Lider kripto para Bitcoin, yazım sırasında düşüş eğiliminde ve 63 bin doların üzerinde tutunmaya çalışıyor. Son günlerde yükselen SHIB ve DOGE gibi meme coin’lerde değer kaybediyor. Ancak günün en fazla yükselen kripto parası ise bir metaverse coin! Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Günün en fazla yükselen kripto parası bir metaverse coin!

Lider kripto para Bitcoin, Evergrande’nin iflas haberleri üzerine düşüş trendine girdi. Hatta gelişmeyle birlikte 6 bin doları aniden sildi. Ayrıca SEC, dün bir Bitcoin EFT başvurusunu reddettiğini açıkladı. Bu gelişmeler piyasayı aşağı yönlü baskılıyor. Son haftalarda yükselen SHIB ve DOGE gibi meme coin’ler bile değer kaybediyor. Ancak bir metaverse coin ise güçlü yükseliyor.

Decentraland (MANA) bugün piyasanın en çok değer kazanan kripto parası. Yazım sırasında MANA, yüzde 26’dan fazla artışla 3,65 doların üzerinde fiyatlandırılıyor. Milyonluk abonesi olan Coin Bureau’nun analisti de kripto paraya dikkat çekti ve yükseliş beklediğini açıkladı. Analiste göre, bu metaverse coin’e önemli kurumsal talep var. Analist konuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

İlk olarak, kripto pazarının geri kalanı toparlanmaya devam ediyor. En önemlisi, Bitcoin hakimiyeti düşüşte, bu da paranın MANA gibi altcoin’lere taşındığı anlamına geliyor. Decentraland‘s Grayscale Trust’ta tutulan para miktarı bu yılın Mart ayından bu yana iki katından fazla arttı. Bu, Decentraland için önemli kurumsal talep olduğunu gösteriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu