Blog

Cardable Oyun Siteleri 2021

Bir önceki makalemiz olan cardable nedir isimli makalemizde cardable hakkında bazı bilgileri sizinle paylaşmıştık.Bu makalemizde ise sizlere 3d secure istemeyen oyun sitelerini paylaşacağız.2021 itibari ile bu liste sürekli güncellenerek sizinle paylaşılacaktır.

Cardable oyun siteleri nedir derseniz ödeme esnasında sizlerden 3d secure şifresi istemeyen online oyun yada online oyun satın alma siteleridir.Bu siteleri Türkiye’de de kullanabilirsiniz.Hiçbir şekilde sizden 3d secure onayı istemez ve güvenli olmasının yanı sıra sizlere herhangi bir onay süreci bekletmeden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceğiniz ve hızlıca oyununuzu alabileceğiniz sitelerdir.

3D Secure İstemeyen Oyun Siteleri

Türkiye’de birçok kişi tarafından bilinmeyen bu siteler arasında en faydalı olan ise steamdır.Steam onbinlerce oyunu bünyesinde bulunduran tüm dünyada kullanılan ve ödemeden sonra anında size oyunu teslim eden bir cardable oyun sitesidir.

Steamden oyun almak için bir oyunu alışveriş sepetinize atmanız ve ödeme sayfasına geldikten sonra kredi kartı bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.Kredi kartı bilgilerini girdikten sonra ödemeyi tamamla diyerek kartınızdan ödeme alınmasını sağlar ve hızlıca oyununuzu alabilirsiniz.

Telltale games çok fazla bilinmese de sektörün en büyük oyun sitelerinden biridir.Burada kolayca oyunlarınızı alabilir ve 3d secure şifresi olmadan ödemenizi yapabilirsiniz.Cardable olması nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilen site müşteri memnuniyeti ile de sizler ile iletişimi kuvvetli harika bir sitedir.

Cardable siteler arasında şuan güncel olan siteleri sizlerle paylaştık.Bu makale sürekli olarak güncellenecek ve yeni cardable oyun siteleri bulundukca bu makalemize eklenerek sizinle paylaşılmaya devam edecektir.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu