Kripto Paralar

Cardano’dan Büyük Haber: Avrupa’nın En Büyük Borsasına Giriyor!

Muhtemelen sosyal medyadaki en tutkulu topluluğa sahip kripto para birimi Cardano (ADA), yakında dünyanın en uzun süredir devam eden kripto borsalarından birinde (aynı zamanda ticaret hacmine göre Avrupa’nın en büyük kripto borsası) listelenecek. Haberin detayları için Kriptokoin.com okumaya devam edin.

Bitstamp, Cardano (ADA)’yı listeliyor

18 Kasım Perşembe günü Bitstamp, Cardano (ADA)’yı karşılamaya hazırlandığını duyurdu:

CardanoCommunity için iyi haber: ADA’yı listeliyoruz. Sonunda gerçekleşiyor. CardanoStiftung’a güç veren piyasa değerine göre en büyük 6. kripto, Bitstamp’ta görünmeye hazır! Cardano paritelerinin tam listesi ve lansman takvimi ile daha fazla bilgi için bakınız.

18 Kasım’da yayınlanan bir blog iletisinde Bitstamp, Cardano’ya ve yerel tokeni ADA’ya bir giriş yaparak başladı. Blog yazısı daha sonra listeleme programını açıkladı:

  • 23 Kasım: Para yatırma ve çekme işlemleri açık ancak alım satım henüz etkinleştirilmedi.
  • 24 Kasım (yaklaşık 11:00 UTC):  Limit emirleri verebilir ve iptal edebileceksiniz, ancak bunlar eşleştirilmeyecek.
  • 24 Kasım (03:00 PM UTC): Emir eşleştirme başlayacak ve işlemler normal şekilde yürütülecek.

Ardından, emir defterleri yeterli likiditeyi topladıktan sonra Bitstamp, yeni trade pariteleri için tüm emir türlerini ve kart alımlarını da etkinleştirecek. ADA Holder’ları için dün çıkan bir başka iyi haber de Cardano cüzdan Daedalus’un 4.5.0 sürümünün piyasaya sürülmesiydi:

Cardano ana ağı için Daedalus 4.5.0, artık ProjectCatalyst ve altbilgi bağlantıları için sürekli kayıt içeren iyileştirilmiş bir oylama ekranı düzenine sahip. Güncelleme ayrıca bir havuz aşırı doygunluk uyarısı ekliyor.

Kripto odaklı YouTube kanalı “Altcoin Daily”nin Twitter hesabı, daha önce hem Cardano hem de Polkadot’un gelişmenin “bebek” aşamasında olduğunu ve yerel tokenlerin (ADA ve DOT) çok daha yüksek olabileceğini öne sürdü.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu