BankacılıkKredi Notu

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

Cep telefonu, Günümüzde bankalar kişilerin tüm ihtiyaçları için kredi olanağı sunmaktadır. İhtiyaç kredisinden emlak ve iş yeri kredisine kadar birçok farklı kredi seçeneği sunan bankalar şimdi de cep telefonu alabilmeniz için kredi olanağı sunuyor. Sizlere en iyi finansal destekleri sunan bankalar anlaşmalı mağazaların da desteği ile en uygun ödeme planı ile telefon kredisi alabilme imkanı sunmaktadırlar.

Bu kredilerden hemen her kesim yararlanabilmektedir. Özellikle birçok öğrencinin başvurduğu kredi türlerinden biridir. Cep telefonu alımlarınızda sizlere ihtiyaç duyduğunuz finansmanı sağlayan bankalar bu krediyi en uygun koşullarda vermektedir. Kişilerin cep telefonu kredilerine yönelmesi ise Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu ’nun cep telefonlarına yapılan taksitlendirmeleri kaldırmış olmasıdır.  Yükselen telefon fiyatları karşısında peşin olarak alışveriş yapamayan vatandaşlar da çareyi cep telefonu kredilerinde bulmuştur.

Cep Telefonu Kredisini Hangi Bankalar Veriyor?

Cep telefonu alabilmek için kredi kullanmayı düşünen kişiler şu bankaların avantajlarından yararlanabilirler:

·        İNG Bank

İNG Bank cep telefonu almak isteyen kişilere krediyi 500 TL ’den 15 bin TL ’ye kadar vermektedir. Bu kredi tutarını ise 36 aylık taksitlendirme ile ödeme şansı sunmaktadır. Elektronik eşya ve cep telefonu almak isterseniz bankanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu kredi başvurusunu ise SMS yolu ile gerçekleştirebilme şansı bulunmaktadır.

·        Fibabanka

Fibabanka cep telefonu kredisi veren bankalardandır. iPhone dâhil olmak üzere tüm telefon çeşitleri için bu kredi türüne başvurmanız mümkündür. Faizsiz olarak peşin fiyatına 8 taksit şeklinde kredi alabilme şansı vardır. Yine kredi başvurusunu SMS ile yapabilirsiniz.

·        Denizbank

Mediamarkt ile anlaşmalı olan Denizbank sizlere cep telefonu alımında destek veren bankalardan biridir. Bu bankanın kredi taksit süresi 36 aydır. Telefon bankacılığı ile rahatlıkla krediye başvurma şansı bulabilirsiniz.

·        Türkiye İş Bankası

Elektronik eşya alımlarınızın en önemli destekçisi olan İş Bankası sizlere en iyi kredi olanaklarını sunmaktadır. SMS ile başvuru yapabileceğiniz bu işlemler için belli miktarda faiz oranları bulunmaktadır.

Bu bankaların yanında QNB Finansbank, Akbank Ekspress Kredi de kredi olanağı sunan bankalar arasında yer almaktadır. Bankaların vade süresi ve kredi miktarı farklılık göstermektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu