Kripto Paralar

Çılgın Yükseliş: Bu Altcoin, Borsa Listelemesiyle 200x Yaptı!

Dün öğle saatlerinde popüler kripto para borsası Gate.io’da ticarete açılan bir altcoin, sert bir yükseliş yaşadı. Gate.io’da listelenen Hero Arena (HERA), alım satıma başladığı 0.015 dolar seviyesinin yüzlerce kat üzerine çıktı ve yaklaşık 2.89 dolar seviyesini gördü.

Gate.io’da listelenen altcoin uçuşa geçti!

Gate.io, Hero Arena (HERA), ticaretini 21 Ekim 2021, TSİ 15:10’da açtı. Ticarete 0.015 dolardan başlayan altcoin, aynı gün içerisinde tepe noktasını da gördü ve 2.89 dolara dokundu. Yazım sırasında ise 1.04 dolardan el değiştiriyor. HERA, Gate.io’nun yanı sıra, PancakeSwap’te işlem görüyor. Gate, HERA için bir Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) açacak ve bir AMM “likidite madenciliği” ödülleri başlatacak. Likidite ekleyerek piyasa likiditesi sağlayan kullanıcılar, likidite havuzu işlem ücretinden ve likidite ödül havuzundan, GT token olarak ödül alacaklardır.

Hero Arena, Blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiş bir Metaverse RPG (rol yapma oyunu) oyunudur. HERA ekibi, Dota2’den ilham aldıklarını belirtiyor. Hero Arena’da her biri kendi güçlü ve zayıf yönleri olan 5 farklı fraksiyona sahip fütüristik bir dünya bulunuyor. Oyuncular, daha sonra kampanya modunda ilerlemek ve düşmanlara karşı savaşmak için kullanılabilecek kahramanları toplayabiliyor. Savaş alanında oyuncular düşmanlarınızdan kazanç elde edebilirler. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, oyun odaklı projeler ivme kazanmaya başlıyor. Örneğin Axie Infinity ve tokenı AXS, bu yılın ortalarından beri yükseliş yaşıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu