Kripto Paralar

Deneyimli Analistten “BTC, Cardano, ETH, LINK ve VET” İddialar

Teknik analist Justin Bennett, Cardano ve diğer altcoin projeleri için büyük artışlar tahmin ederken, Bitcoin’in piyasa gerilemesinin ortasında hala “oldukça iyi” göründüğünü düşünüyor.

Bitcoin, Cardano ve 2 altcoin için fiyat tahminleri

Bennett son piyasa analizlerinde, Bitcoin’in son zamanlardaki “agresif” 63.000 dolara geri çekilmesini konu aldı. Bitcoin’in mevcut düşüşün bir temizleme olduğunu söyledi:

Bitcoin, 63.000 dolara agresif bir geri çekilme ile çok fazla kaldıraçtan kurtuldu. Buradaki genişletilmiş geri çekilme, birkaç kez tartıştığım 2017 fraktalına kesinlikle uymuyor. Ama bu olmayacağı anlamına gelmez.

Bennett, BTC çizelgelerine tekrar baktıktan sonra daha iyimser bir tweet’te attı:

Bitcoin burada hala oldukça iyi görünüyor ve 60.000 doların üzerinde bir ton destek var. HH ve HL seviyeleri anahtardır. Şimdiye kadar, BTC için her şey çok iyi.

Cardano fiyat tahmini

Cardano’ya da değinen Bennett, küresel ödeme Blockchain platformunun yerel kripto para biriminin yakında 3.00 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor.

ADA 2,15 doları geri aldı. Yani bu artık önemli bir destek alanı. Günlük kapanış bazında 2,35 doların çıkarsak, ADA bence 3 dolar ve fazlasını getirebilir.

Ethereum (ETH) fiyat tahmini

Ethereum’a gelince Bennett, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para biriminin Aralık ayından önce 6.000 doları geçebileceğine inanıyor:

ETH güzel bir basamak formasyonu gösteriyor. 4.600 doların altında bir günlük kapanış zayıflığa neden olabilir. Kasım ayında 6.000 – 6.500 ulaşma şansı olduğunu düşünüyorum, ancak bu ralli kalıcı olursa.

Cardano gibi Chainlink de kritik dirençleri hedefliyor

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Bennett, “iki aşamalı bir kopuşun” ikinci ayağının devam ettiğini ön görüyor:

LINK, mükemmel bir çıkışla ikinci adıma devam ediyor ve bugünün kapanışıyla onaylanacak.

VeChain (VET) fiyat tahminleri

Son olarak VeChain’den (VET) bahseden Bennett, kurumsal çözüm odaklı platform hakkında görüşlerini açıklıyor:

VET, 0.155 dolar bölgesini destek olarak test ediyor. Bunun altında bir günlük kapanış 0.14 doları açığa çıkaracaktır. 0.19 doların hemen altındaki alan VET/USDT için direnç olmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu