BankacılıkKrediler

Denizbank Esnaf Kredisi

Denizbank, Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi ’nden 1997 yılında satın alınmıştır. Üç hissedar değişimi ve bir kez de halka arz gören banka günümüz Türk bankacılık sektörü açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. 2019 Ağustos ayından beri hisseleri Emirates NBD himayesi altındadır. Denizbank Esnaf Kredisi, Denizbank Bankası ’nın KOBİ yani küçük ve orta büyüklükteki işletme sahiplerine gerekli şartları yerine getirmeleri durumunda sağladığı kredinin adıdır. Denizbank Bankası KOBİ ’ler için çeşitli vade ve limit seçenekleriyle kredi imkanı sunmaktadır. Kurulduğu günden beri giderek yükselen banka günümüz bankacılık sektörünün her türlü gerekliliğini bilir ve bunları eksiksiz olarak yerine getirmektedir. Birçok finans alanında sektörde öncü konumdadır ve tabi ki esnaflarımızın da her daim yanında olmaya devam etmektedir.

Denizbank Esnaf Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank Bankası ’ndan Denizbank Esnaf Kredisi almak isteyen esnaf ve KOBİ ’lerin krediyi almak için yapmaları gereken ilk şey banka şubelerine gitmek veya bankanın internet sitesi üzerinden bir ön başvuru yapmak olacaktır. Denizbank yetkilileri tarafından belirlenen şartları yerine getirdiğiniz taktirde krediniz olumlu sonuçla kullanımınıza sunulacaktır. Şubeden başvuru yapmak isterseniz bir Denizbank şubesine gidip sıra numarası almak ve sıranız geldiğinde banka personeline esnaflara yönelik kredi imkanlarını sormak olacaktır. Personel sizi yönlendirecek ve sizden bazı evraklar temin etmenizi isteyecektir. Bunun yerine internetten bir başvuru yapmak isterseniz de bankanın internet sitesinden esnaflara yönelik kredi imkanlarından birini seçerek başvuru için gerekli bilgileri doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Banka size olumlu veya olumsuz olarak dönüş sağlayacaktır.

Denizbank Esnaflara Verilen Kredi Limiti

Denizbank Bankası, esnafları sektörleri içinde kullanmak üzere çeşitli kredi imkanları sunmaktadır. Sunduğu kredilerin alt ve üst limitleri kredi alma amacınıza göre değişecek olup maksimum 100 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu banka yetkililerinin belirlediği rakam olmak üzere iş tanımınıza göre eğer banka kabul ederse tabi ki daha yüksek limitli kredi imkanları da banka tarafından sunulabilmektedir. Yapmanız gereken tek şey bir banka şubesine gidip veya bankanın internet sitesini kullanıp bir kredi başvurusu yapmak olacaktır. Banka size olumlu veya olumsuz olarak dönüş yapacaktır. Eğer olumlu dönüş alırsanız almak istediğiniz kredinin limitini de öğrenebilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu