Kripto Paralar

Dev Şirket Duyurdu: Bu Altcoin’i Portföyüne Ekliyor!

Kripto para platformu Bakkt , müşterilerinin yakında Ethereum ile işlem yapmasına izin vereceğini duyurdu. 2018 yılında Intercontinental Exchange (New York Menkul Kıymetler Borsası’nın ana şirketi) tarafından kripto saklama hizmeti sunan bir platform olarak başlatılan Bakkt, şu anda yalnızca Bitcoin ile ilgileniyor. Ancak artık hizmetleri lider altcoin Ethereum’u da içerecek.

Bakkt hizmetleri lider altcoin ETH’yi de içerecek

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Bakkt, bir Bitcoin vadeli işlem ticareti hizmeti, kullanıcıların Bitcoin’lerini mağazalarda harcamalarına olanak tanıyan bir mobil uygulama ve bir Visa banka kartı da dahil olmak üzere bir dizi kripto para birimi hizmeti sunmaktadır. Ancak Bakkt’ın hizmetleri yakında piyasa değerine göre en büyük ikinci kriptoyu da içerecek.

Bakkt CEO’su Gavin Michael yaptığı açıklamada, “Bakkt’ta, kullanıcılara dijital varlıklarının keyfini çıkarmaları için esnek fırsatlar sağlamak en önemli husustur ve Ethereum’un eklenmesiyle, listemize popüler ve büyüyen bir kripto para birimi geliyor,” dedi. Kullanıcılar, Ethereum alıp satabilecek, uygulama aracılığıyla kişilere gönderebilecek ve Haziran ayında kullanıma sunulan banka kartıyla mağazalarda harcayabilecekler.

Bakkt’ın kurumsal müşterileri, Ethereum’u (ETH) depolamak için şirketin saklama hizmetini de kullanabilecek. Merkezi Georgia, Alpharetta’da bulunan şirket, kullanıcıların Ethereum’da (ETH) ne zaman işlem yapmaya başlayabilecekleri konusunda belirli bir tarih vermedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu