Kripto Paralar

Dev Şirketten Bu 3 Altcoin İçin Müjdeli Haber: Sürece Açılıyor!

Fiziksel destekli Bitcoin ETF’nin duyurulmasının ardından, en büyük kripto para varlık yöneticisi Grayscale, üç yeni altcoin Trust ürününü duyurdu: Zcash, Stellar Lumen ve Horizen. Ürünler, sırasıyla ZCSH, GXLM ve HZEN koduyla OTCQX tezgah üstü piyasasında işlem görmeye başladı.

  • Zcash – ZCSH
  • Stellar Lumen – GXLM
  • Horizen – HZEN

Bireysel yatırımcılara temel avantajlar sağlanacak

Yeni sunulan Trust ürünleri Grayscale tarafından destekleniyor ve yatırımcıları dayanak kripto para birimlerinin fiyat hareketlerinden yararlanması için tasarlandı. Bireysel yatırımcılar için temel avantaj, temel varlıkları satın almadan, depolamadan ve saklamadan piyasaya maruz kalmak olacaktır.

Grayscale’in hukuk bölümü başkanı Craig Salm, yeni Trust ürünlerinin, şirketin ürünlerini özel bir yerleşimden kamu pazarlarına taşıma hedefinin bir parçası olduğunu belirtti. Bugün, trader’ler, pozisyonlarından yararlanma becerisine ek olarak kripto paralara ulaşmak için OTC Piyasalarını kullanabilirler. Artık Horizen, Stellar ve Zcash güvenlerini takas edebilecekler.

Altcoin projeleri SEC onayı almadan işleme açılıyor

Trust hisseleri, tutulan kripto para biriminin değerini yansıtacaktır. Ayrıca, yeni ürünler şirkete gelir getirmeyecek. Fonun masraflarını karşılamak için, dayanak varlıklar çeşitli görevlere yeniden dağıtılacaktır.

Grayscale’nin Horizen, Stellar ve Zcash ürünleri, ABD güvenlik yasasının ifşasına veya diğer gerekliliklerine tabi olmadıkları için Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından onaylanmaz. Trust’lar, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na kayıtlı değildir ve ABD menkul kıymetler yasaları tarafından zorunlu kılınan ifşa ve diğer bazı gerekliliklere tabi değildir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu