Kripto Paralar

Dikkat: Tanınan Bitcoin Borsası, 4 Altcoin Listeliyor!

Erken Bblockchain’i benimseyen iki teknoloji meraklısının kurduğu kripto para trade platformu Kucoin, 11 Kasım’da 4 yeni altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu. Listeleneceği belirtilen altcoin’ler; Torum (XTM), Morpheus.Network (MNW), Automata Network (ATA) ve Frax Share (FXS). Biz de Kriptokoin.com olarak listelenecek altcoin projelerine bir göz attık.

Kucoin’de listelenecek altcoin projeleri

Torum (XTM), dünya çapındaki kripto para birimi kullanıcılarını birbirine bağlamak için tasarlanmış devrim niteliğinde bir SocialFi ekosistemi (Social + NFT + DeFi + Metaverse).

Morpheus.Network (MNW), şirketler, işletmeler ve hükümetler için tedarik zincirlerini optimize etmeyi amaçlıyor. Bu, eski ve gelişmekte olan teknolojileri sorunsuz bir şekilde entegre eden ve aynı zamanda tedarik zinciri yöneticilerine Dijital Ayak İzi sağlayarak, zamandan ve paradan tasarruf sağlayan güvenli ve emniyetli tedarik zincirlerini otomatikleştirmek için sevkiyat ve ürün görünürlüğü sağlayan SaaS ara katman yazılımı platformlarıyla gerçekleştiriliyor.

Automata Network (ATA), Web 3.0 uygulamalarına ve işletmelere önce gizlilik, yüksek güvence ve sorunsuz işlemlerle güç veren yüksek performanslı bir bilgi işlem protokolü. Misyonu, kusursuz bir Web 3.0 deneyimi vizyonunu gerçekleştirmek için gerekli olan işlevsellikleri ve altyapıyı sağlamak. Veri sahipliği, sansür ve kişisel mahremiyete izinsiz girişte şeffaflık eksikliğini ele alıyor.

Frax Share (FXS), ilk kesirli-algoritmik stablecoin sistemi. Frax açık kaynaklı, izinsiz ve tamamen on-chain. Frax protokolünün nihai hedefi, BTC gibi sabit kaynaklı dijital varlıklar yerine yüksek düzeyde ölçeklenebilir, merkezi olmayan, algoritmik bir para sağlamak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu