Kripto Paralar

DOGE Değil: Dev Borsanın Lideri, Bu Göğüs Coin’i Övdü!

Ünlü ticaret platformlarından biri olan Robinhood’un baş işletme yöneticisi Christine Brown, yakın zamanda Shiba Inu’yu (SHIB) listeleyip listelemeyeceklerine dair yöneltilen bir soruya cevaben ünlü meme coin projesini övdü. İşte detaylar…

Robinhood yöneticisinden meme coin yorumu

Robinhood’un kripto kolu olan Robinhood Crypto’nun baş işletme sorumlusu Christine Brown, uygulamanın yakın bir tarihte gerçekleştirilen etkinliği sırasında Shiba Inu sorularına yanıt verdi. SHIB’in platformda ne zaman listeleneceği sorusuna “SHIB ne zaman? En sevdiğim şeylerden biri, topluluğu bu paraların çevresinde görmek. Bilirsiniz, gerçekten ne istediklerini bize bildirmiş oluyorlar,” dedi.

Ancak listelenme konusunda konuşamayacağını, Robinhood’un mümkün olduğunca çok sayıda kripto eklemeye çalışan diğer platformlarla rekabet etmeye çalışmadığını da söyledi. Önceliklerinin güvenlik olduğunu belirtti ve aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Alabileceğimiz kısa vadeli kazancın, kullanıcılarımız için uzun vadeli işlemlere değmediğini düşünüyoruz. Çalıştığımızdan ve her şeyi düzenleyici bir bakış açısıyla değerlendirdiğimizden emin olmak istiyoruz. Ayrıca biz “önce güvenlik” diyen bir şirketiz. Bu şekilde oynayacağız.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Shiba Inu (SHIB) topluluğu, Robinhood’un, bir başka meme coin olan Dogecoin’i ekledikleri gibi gerçekten SHIB’i de ekleyip eklemeyeceklerini bir süredir merak ediyor. Hatta Robinhood’un SHIB’i listelemesi için imza da toplanmaya başlamıştı. Bu dilekçede şu anda yarım milyondan fazla imza bulunuyor. Son olarak, Brown’a göre Robinhood, 2022’nin başlarında kripto cüzdanlarını piyasaya sürme yolunda ilerliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu