Kripto Paralar

DOGE Katili SHIB Durmuyor: Yeni Bir Şirketten Destek!

En büyük kripto para birimlerinden biri olan Shiba Inu (SHIB), küçük traderlar arasında giderek daha popüler hale geliyor.

Emlak ajansı işlemlerinde SHIB kabul etmeye başladı

Buenos Aires’in Atlantik kıyısında yer alan Santa Clara del Mar’da bulunan Arjantinli bir emlak ajansı olan Candoli Propiedades, artık bir ödeme yöntemi olarak Japon köpek ırkından ilham alan tokeni kabul ettiğini duyurdu. Emlak ajansı Candoli Propiedades müşterileri artık, Shiba Inu (SHIB) varlıklarını mülk satın almak veya kiralamak için kullanabilecekler. Aynı gün içinde taze meyve ve sebze satan İspanyol mağazası El Corte Mágico da Dogecoin rakibi SHIB’e destek verdi.

Trader benimsenmesindeki artış, Shiba Inu’nun (SHIB) bu ayın başlarında, başka bir büyük ralli yaşamasından sonra geldi. SHIB ayrıca, bir dizi borsa ve trade platformunda listelenmeye başlandı. En son trade platformlarından Robinhood’un rakibi Public.com, Dogecoin katilini listeledi. Yine de, Shiba Inu, Newegg gibi büyük şirketlerle çekişmeyi henüz kazanmış değil. En büyük meme coin olan Dogecoin (DOGE), bu yıl benimseme açısından önemli adımlar attı ve büyük markalar Tesla CEO’su Elon Musk’ın lanse ettiği kripto para birimini kucakladı. Kriptokoin.com tarafından bildirildiği üzere, AMC CEO’su Adam Aron kısa süre önce dünyanın en büyük film zincirinin 2022’nin ilk çeyreğinde DOGE’ye destek vereceğini duyurdu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu