Kripto Paralar

DOGE, SHIB, FLOKI Çılgınlığı Bitti: Sıra Bu Altcoin’lerde Mi?

En son meme token çılgınlıklarından CateCoin (CATE), Dogecoin ve Shiba gibi azılı rakiplerini geride bırakarak Binance Smart Chain üzerinde sosyal aktivite sıralamasında üçüncü sıraya yerleşti. Listenin sonraki sıralarında NFTB, PIT ve HAM gibi güçlü meme token’ler bulunurken, CATE 27.790 sosyal hacim ve 7.6 milyon sosyal katılımla CAKE ve NTBS’den sonraki sırada konumlanıyor. Altcoin projesinin Twitter hesabı da CateCoin’in (CATE) son zaferini “birinci olmamız zaman meselesi” başlığıyla kutladı.

En sosyal altcoin projeleri

Sosyal hacim, kripto para birimlerinin tüm kaynaklarda ne kadar bahsedildiğini temel alır. Sosyal katılım ise projelerin kullanıcılarla ne kadar etkileşime geçtiğini ölçer. Verilere göre bu alanlarda birinci sırada Pancake (CAKE) alıyor. CAKE’nin Sosyal hacim değeri 67,950 ve katılımı ise 60 milyon. İkinci sırada konumlanan NFTBS, 30,000 ve 60 milyon sosyal etkileşimlere ulaşıyor. Son sırada yer alan HAM 1 milyona varan sosyal katılım ile meme token’lerin sosyal platformlardaki gücünü gösteriyor. Bu arada, Kriptokoin.com olarak aktardığımız Binance platformunda en çok aranan 15 altcoin projesinin listesini inceleyebilirsiniz. CryptoDiffer verilerine göre Binance üzerinde yapılan aramalarda ikinci sırada kalıcı Shiba Inu (SHIB) hâkimiyeti görünüyor.

CAKE, NFTBS ve CATE’nin son fiyat hareketleri

Bugün kripto para piyasası genelinde 15 Kasım’da başlayan satış baskısı devam ediyor. CAKE bu süreçte 16 dolar bandına kadar gerilerken, sırasıyla NFTBS ve CATE 0,00000000032 dolar 0.000006744 dolarda konumlandı. Yazım sırasında Bitcoin 59,658.49 dolardan işlem görüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu