Kripto Paralar

DOGE ve SHIB Bakakaldı: Bugün, Bu 4 Göğüs Coin Fırladı!

Dogecoin yükseldikten ve Shiba Inu düştükten sonra DOGE ve SHIB klonları güçlü kazançlar elde etti. Peki, bu coin’ler neden yükseldi? Ağlarında ne gibi gelişmeler yaşandı? Kriptokoin.com olarak en çok değer kazanan meme coin’leri ve ağa dair son gelişmeleri paylaşıyoruz…

DOGE ve SHIB benzeri bu coin’ler yükseldi

En çok değer kazanan meme coin’lerden biri Gatsby Inu (GATSBYINU) oldu. Token, yazım sırasında yüzde 228’lik bir yükseliş yaşamış durumda. Diğer klon kripto paralar arasında SHiba Monk (SHIBAMONK) yüzde 328 oranında değer kazandı. MetaDoge (METADOGE) yüzde 23 yükselirken Dogey-Inu (DINU) yüzde 52’lik yükseliş yaşadı.

Peki, bu coin’ler neden yükseldi? Yakın zamanda ekosistemlerinde ne gibi gelişmeler yaşandı? Adını Tesla CEO’su Elon Musk’ın evcil köpeklerinden birinin adını taşıyan Gatsby Inu, Twitter’da yakında bir oyun yayınlayacağını söyledi. Tokenin arkasındaki proje, aynı zamanda sınırlı miktarda GatsbyInu NFT’si geliştirdiğini söylüyor. Shiba Monk, amacının insanlara zihinsel sağlıklarını iyileştirmeyi öğretmeye adanmış bir platform oluşturmak olduğunu söylüyor. Yeni listelenen token, Twitter’da 25 kişiye 5.000 dolar değerinde Shibamonk hediye edeceğini duyurdu.

Öte yandan MetaDoge, özellikle Metadoge NFT sahipleri için bir 3D Metaverse Game yapısı içeren token tabanlı bir ekosistemden oluştuğunu söylüyor. Dogey-Inu ise kendisini Shiba Inu topluluğunun hayranları ve üyeleri tarafından oluşturulan merkezi olmayan bir meme tokeni olarak tanımlıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu