Kripto Paralar

Dogecoin Milyoneri, DOGE İddiası ve Sepetindeki Altcoin’leri Paylaştı!

Popüler meme coin Dogecoin (DOGE), son bir günde yüzde 10’un üzerinde yükseldi ve birçok yatırımcıyı heyecanlandırdı. Bu sırada, DOGE yatırımlarıyla milyoner olduğu bilinen Glauber Contessoto, meme coin ile ilgili tahminleri ve yatırım yaptığı altcoin’leri açıkladı

Dogecoin bir gecede yüzde 5 kazanç sağladı

“Dogecoin milyoneri” olarak tanınan Contessoto, kısa süre önce kripto para portföyünü açıkladı. Contessoto, portföyünün yüzde 99’u DOGE’a yatırdığını, ancak Cardano (ADA) ve Floki Inu’ya (FLOKI) da yatırım yaptığını açıkladı. Bu sırada Contessoto,  DOGE kon; ayrıca ADA ve FLOKI’nin varlıklarını da ortaya çıkardı. DOGE konusunda iyimser olan milyoner, birinin 0.0000001 Bitcoin yerine 1.000 Dogecoin’e sahip olmayı tercih edeceğini; bunun psikolojik bir şey olduğunu belirtti.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Glauber, yeni “DOGE’un” Floki Inu (FLOKI) olduğunu düşündüğünü söyledi. Twitter’da SlumDOGE Millionaire ismini kullanan Glauber, 116.000 Twitter takipçisine patlayacak bir sonraki meme coin projesinin Floki Inu olduğunu söyledi. Milyoner isim, Dogecoin’in patlamasını kaçıranlar için FLOKI’nin “çıkış yolunu” temsil ettiğini ekledi.  Bununla birlikte, Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, tweet’in ücretli bir reklam olduğunu ima ederek yanıt verdi ve bunu yaptığı için SlumDOGE Millionaire’i eleştirdi. Yazım sırasında DOGE, 0.28 dolardan el değiştiriyor ve 0.30 dolara yükselmeye çalışıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu