Kripto Paralar

Dünya Boks Şampiyonu: DOGE Değil, Bu Göğüs Coin Başkan Olacak!

İki kez dünya ağır sıklet şampiyonu olan İngiliz profesyonel boksör Tyson Fury, artık bir Floki Inu (FLOKI) elçisi ve coin’in meme coin piyasasını ele geçirmesi için savaşıyor. Kriptokoin.com olarak detayları paylaşıyoruz…

Popüler meme coin FLOKI’ye ünlü boksörden destek

Bu haftanın başlarında Floki Inu ekibi, “The Gypsy King” Tyson Fury’nin ekibiyle stratejik bir ortaklık imzaladığını söyledi. Yenilmez ağır sıklet, parayı “büyük bir şey” olarak nitelendirdi. Dogecoin katili olduğu iddia edilen kripto para biriminin arkasındaki ekip, boks şampiyonunun “sadece büyükelçileri ya da sadece FLOKI’yi yayan biri değil, aslında hikayelerinde başarılı olan biri” olduğunu iddia etti.

Fury, Floki’nin oyna-kazan (play to earn / P2E) ve non-fungible token (NFT) oyunu Valhalla’da görünecek, bunun için seslendirme yapacak. Ayrıca Floki Inu topluluğuyla canlı bir “bana soru sor” oturumu yapacak ve milyonlarca takipçisine popüler coin hakkında bilgi verecek. Floki Inu ekibi, Fury’nin projeye katılmasının projeyi meşrulaştırdığını ve “marka ana akımını dünya çapında milyonlarca boks hayranına” taşıyacağını iddia ediyor.

Bu sırada Floki Inu (FLOKI) CoinMarketCap verilerine göre, 0.00022 dolardan el değiştiriyor. Son 24 saatte yüzde 7 oranında değer kaybeden coin, son 7 günde yüzde 27.5 kadar düştü. Floki, Shiba Inu (SHIB) topluluğunun hayranları ve üyeleri tarafından oluşturulup, Tesla CEO’su Elon Musk’ın kendi Shiba Inu cinsi köpeğinden esinlendiklerini açıklıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu