Kripto Paralar

Dünyaca Ünlü Mecmua, Bilançosunda Bu Altcoin’i Tutacak!

Yakın tarihli bir basın açıklamasına göre, TIME dergisi metaverse hakkında okuyucuları eğitmek için kripto yatırım firması Galaxy Digital ile yaptığı anlaşmanın bir parçası olarak ilk kez bilançosunda bir altcoin projesi tutmayı planlıyor.

İşte TIME dergisinin altcoin seçimi

Ortaklık kapsamında dergi, metaverse için bir TIME 100 Şirketler listesi başlatacağını ve Into the Metaverse adlı haftalık bir bülten yayınlayacağını bildiriyor. Şirket temsilcilerinin açıklamalarına göre, anlaşma tamamen TIME bilançosunda tutulacak Ethereum (ETH) aracılığıyla finanse edilecek. TIME, Grayscale ile yaptığı bir anlaşma için kripto olarak ödeme aldıktan sonra Nisan ayından bu yana Bitcoin tutuyordu. TIME ve Galaxy Digital Communications yetkilileri, anlaşmanın boyutu hakkında yorum yapmayı reddetti, ancak yaklaşık altı ay süreceği bildiriliyor.

Dergi ayrıca, basın açıklamasına göre anlaşma kapsamında Aralık ayında piyasaya sürülecek olan TIME for Learning adlı yeni bir web sayfasında meta veri tabanında eğitim kaynaklarına ev sahipliği yapacak. Liste, “sektörde en fazla etkiye sahip olan şirketleri vurgulayacak”, bazıları Blockchain şirketleri olabilirken, diğerleri çözümler sunabilen “meta veri tabanındaki deneyimli işletmeler” olacak. Son olarak, basın açıklamasına göre liste için başvurular Perşembe ile 31 Aralık tarihleri ​​arasında açık olacak.

Konu metaverse coin’lerine gelmişken, Kriptokoin.com olarak geçtiğimiz saatlerde aktardığımız, Binance borsasının yatırım yapacağını duyurduğu MBOX için tüm ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu