Kripto Paralar

Efsanevi Analist, 2 Altcoin İçin Boğa Haritasını Verdi!

Yakından takip edilen trader ve analist Michaël van de Poppe, iki düşük değerli altcoin için potansiyel oyunların haritasını çıkarırken Litecoin (LTC) için boğa piyasası hedefini açıklıyor.

Michaël van de Poppe: Eski altcoin’lerde iyimserim

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, P2P ödeme ağı Litecoin’in (LTC) mevcut piyasa döngüsü sona ermeden önce potansiyel olarak % 286’lık bir ralliyi ateşleyebileceğini söylüyor:

Litecoin’in bir sonraki boğa döngüsünde genişleme gerçekleşirken, Fibonacci uzantısının burada bir kez daha gerçekleştiğini görebiliriz. Ve sonra 1.618 (seviye) 600 dolardadır ve ikincisi muhtemelen 1.000 dolara doğru ilerleyecektir. Bu yüzden, özellikle bize sağladıkları yapı göz önüne alındığında, bu eski altcoin’ler konusunda çok iyimserim.

Analiste göre altcoin OMG 16.10 dolarda tutunduğu sürece ralliye hazır

Van de Poppe ayrıca, Ethereum’da güvenli ve hızlı transferler için kurumsal bir çözüm olan OMG Network’e (OMG) bakıyor. Kripto strateji uzmanına göre, OMG Network, 0.00024 BTC’de (16.10 dolar) destek bulduğu sürece Bitcoin’e (OMG/BTC) karşı %108’lik bir ralli başlatabilir. Poppe, 477.900 Twitter takipçisine şunları söylüyor:

Önemli destek, tutması gereken yeşil bölge. Bu tutarsa, kırmızı bölgede (1.618 Fibonacci uzantısı) üst seviyeye doğru bir devam görebiliriz.

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Poppe’nin radarındaki bir diğer altcoin ise hibrit Blockchain platformu ICON (ICX). Van de Poppe, ICON’un Bitcoin (ICX/BTC) karşısında %65’lik bir ralli için hazırlandığını ve paritenin 0.000053 BTC’den (3.55 dolar) güçlü direncine yükselmeye hazır olduğunu söylüyor.

Yazının yazıldığı sıralarda LTC 290.53, OMG 16.14 ve ICON 2.22 dolardan işlem görüyordu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu