Kripto Paralar

Efsanevi Analist, SHIB ve 4 Altcoin İçin Dev İddia Yaptı!

Yakından takip edilen popüler kripto analisti ve traderı Michaël van de Poppe, 486.300 Twitter takipçisine, Shiba Inu (SHIB), Terra (LUNA), Enjin Coin (ENJ), Kadena (KDA) ve Zilliqa (ZIL) için en son fiyat tahminlerini açıklıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak Michaël van de Poppe’un bu beş altcoin projesine ilişkin analizlerini ve açıklamalarını okuyucularımız için derledik.

Analistin listesindeki ilk altcoin projeleri: SHIB ve LUNA

Michaël Van de Poppe, son zamanların en çok konuşulan köpek temalı meme tokeni Shiba Inu’nun daha düşük zirve ve daha düşük dipler basmaya devam ederken, düşüş trendinde kaldığını söylüyor:

Bitcoin (BTC) güç göstermeyecekse, 0,000043 dolarda, hatta 0,000035 dolarda bazı yeniden testlerin gerçekleşmesine şaşırmayacağım.

Kaynak: Michaël Van de Poppe / Twitter

Kripto analisti, azalan hacimde düşüş eğilimi gösteren bir kama yapısı oluşturduğunu söylediği merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağı Terra (LUNA) için şu değerlendirmeyi yapıyor:

Tutulması gereken kritik seviye 43-44 dolar ve aksi takdirde Bitcoin’e bağlı olarak bu seviyede 26-28 dolara düşeceğiz. Yukarı doğru kırılırsa, bir sonraki hedef Fibonacci (uzantısı) bazında 60-63 dolar.

Kaynak: Michaël Van de Poppe / Twitter

Michaël Van de Poppe’un ENJ, KDA ve ZIL tahminleri

Popüler analistin listesindeki bir diğer altcoin projesi ise Blockchain oyun platformu Enjin Coin (ENJ). Michaël Van de Poppe’a göre, potansiyel ilgi seviyeleri olarak 2,67 dolar ve 2,05 dolar seviyelerine bakıyor.

Kaynak: Michaël Van de Poppe / Twitter

Michaël Van de Poppe ayrıca “dev bir hamle” yaptığını söylediği hibrit Blockchain Kadena’yı (KDA) da yakından takip ediyor. Kripto strateji uzmanı, KDA’nın 21,22 dolar veya 15,72 dolar ile dip yapmasını bekliyor:

Kişisel olarak girişler için aradığım, buradaki grafikte bazı ilgi çekici noktalar var.

Analistin listesindeki son altcoin projesi, yüksek verimli Blockchain Zilliqa (ZIL) . Michaël Van de Poppe’ye göre Zilliqa, destansı bir ralliyi ateşlemek için Bitcoin’e (ZIL/BTC) karşı 0,000002 BTC (0,12 dolar) civarındaki acil direncini kaldırmalı:

Bir sonraki ani hamlede %300-700 getiri sağlayabileceğini düşündüğüm için, buradaki yeşil bölgeyle yoğun bir şekilde ilgileniyorum.

Kaynak: Michaël Van de Poppe / Twitter

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu