Kripto Paralar

Efsanevi Analistten Korkutan Altcoin Uyarısı: Aralık’a Dikkat! Sert Düzeltme

Popüler bir kripto analistine göre, altcoin fiyatları volatil bir 4.çeyrek geçirebilir ancak Ethereum döngüyü Bitcoin’e karşı büyük bir üstünlükle tamamlayabilir. Analist ayrıca, sert bir düzeltme ardından BTC’nin 70.000 dolara ulaşabileceğini düşünüyor.

Tarihsel veriler ETH’nin yanında

443,300 Twitter takipçisine Michaël van de Poppe, Ethereum’un (ETH) önümüzdeki aylarda Bitcoin’e yaklaşabileceğini söyledi:

Aralık genellikle altcoin satın almak için en iyi dönemdir. Tarih tekrar ederse, oradan ATH bölgesine doğru ETH/BTC’de %200’lük bir koşu elde ediyor olabiliriz, ancak önce Bitcoin iyiyken daha ağır bir düzeltme yapıyor olabiliriz.

Van de Poppe: Altcoin fiyatları BTC liderliğini izleyecek

Twitter analisti, altcoin fiyatlarının kısa vadede düşüş eğiliminde olmasına rağmen, sonun tüm kripto para birimlerinin Bitcoin fiyatını izleyeceğine inanıyor. Bitcoin grafiğini yakından takip eden Van de Poppe, önümüzdeki haftalarda en büyük hacimli kripto için şunların altını çiziyor:

Altcoin piyasasında hala çok fazla güç görmüyoruz. Bu yüzden, hala onların içinde olmak için doğru zaman değil ve burada yaptığım senaryoda önümüzdeki haftalarda Bitcoin’de hala güç göreceğimizi farz ediyorum. 70.000 dolarlık bir test büyük olasılıkla son bir düzeltme hamlesi yapmadan önce bir ay içinde gerçekleşecek, yeni bir tüm zamanların en yüksek bölgesini test etmeden ve tüm bu boğa döngüsünü sonlandırın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu