Kripto Paralar

Efsanevi Borsacı: Bu Altcoin’e Sahibim, Bana Yeterli Geldi!

CNBC’nin Mad Money programının sunucusu Jim Cramer, programında lider altcoin Ethereum’dan bahsetti ve bu altcoin’in “kendisine iyi geldiğini” söyledi. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Jim Cramer’a göre popüler altcoin ETH, “kendisine iyi geldi”

En son “Mad Money” programında, sunucu Jim Cramer, programda, arayanların hisse senedi sorularına hızlı bir şekilde yanıt verdi. Toplamda 6 hisse senedine yönelik düşüncelerini hızlı bir şekilde açıklayan eski hedge fonu yöneticisi, Kuzey Amerika merkezli kripto para birimi madencilik şirketi Marathon Digital’in hissesinden bahsederken bu hisse yerine “sadece kripto sahibi olmayı” tercih edeceğini söyleyerek piyasa değeri ile en büyük altcoin olan Ethereum’a( ETH) dikkat çekti. Mad Money sunucusu, Marathon Digital konusunda aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Eh, sadece kripto oynadığımızı unutmayın. Sadece kripto sahibi olmayı tercih ederim. Her zaman açık sözlü oldum, Ethereum’a sahibim. Bana iyi geldi. Ama yükseleceğini nasıl ve neden bilebilirim ki? Bilmiyorum.

Bu sırada Ethereum (ETH), son 24 saatte yüzde 3.9’luk yükseliş ile 4.323 dolardan el değiştiriyor. Kripto para birimi son 7 günde 7.7 oranında son 14 günde ise yüzde 3.8 oranında değer kaybetti. Yine de bir yıllık getirisi yüzde 817 civarında. Kripto para birimi, yaklaşık 10 gün önce 4.878 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Mevcut fiyatlamasıyla bu rekorunun yüzde 11.4 kadar altından el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu