Kripto Paralar

Ekonomist, 5 Altcoin’e Dikkat Çekti: Bunlar Sağlam Görünüyor!

Ünlü ekonomist Raoul Pal, kripto küresel ölçekte benimsenmeye devam ettikçe Bitcoin, Ethereum ve dört büyük altcoin konusunda çok iyimser olduğunu söyledi. Kriptokoin.com olarak detayları paylaşıyoruz…

Raoul Pal, gerçek kullanım durumları olan altcoin projelerinden bahsetti

Yeni bir röportajda Pal, toplam kripto pazarının katlanarak benimsenmesi sonucu önümüzdeki yıllarda 100 kat artmasını beklediğini söyledi. Kripto paraların “tarihte herhangi bir teknoloji alanında en hızlı benimsenen alan olduğunu” belirten Pal’e göre üç buçuk yılda 150 milyon kullanıcıdan bir milyar kullanıcıya çıkacağız. Toplam piyasa değeri ise 10 yıl içinde bir varlık sınıfı olarak 2 trilyon dolardan 200 trilyon dolara çıkacak. Pal, temellerine göre en sağlam potansiyele sahip olduğunu düşündüğü altı kripto varlığını inceleyerek aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Yaptığınız şey, bu kripto para birimlerine bakmak ve ‘Bunu kaç kişi kullanıyor? Bu ağ büyüyor mu ve insanlar bunun üzerine bir şeyler inşa ediyor mu?’ Bu soruları evet ile yanıtlayabiliyorsanız, o zaman iyi bir yatırımınız var demektir. Şu anda gördüklerim Bitcoin, Ethereum, Solana, Terra ve muhtemelen Polkadot veya Avalanche. Bunlar daha büyük bir piyasa değeri olanlardır. Gerçek kullanım örnekleri görüyoruz, birçok insan onu benimsiyor ve birçok insan üzerinde uygulama geliştiriyor.

Pal, yatırımlarını basit tutmak isteyenler için yatırımcıların Ethereum’a (ETH) yakından bakmaları gerektiğini söylüyor ve “Ethereum, paranın interneti gibidir,” ifadelerini kullanıyor, muazzam ağ etkilerine dikkat çekiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu