Kripto Paralar

Ekonomist: Bitcoin İçin Aralık’ta Bu Düzeyler Kaçınılmaz!

Popüler ekonomist ve kripto para analisti Alex Krüger, önümüzdeki haftalar ve aylar için Bitcoin (BTC) tahminlerini sundu. Analist, Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşacağını düşünüyor. Kriptokoin.com olarak detayları paylaşıyoruz…

Alex Krüger: Bitcoin nihayetinde 1 milyon dolar olacak

YouTuber ve kripto stratejisti Scott Melker ile yeni bir röportajda Krüger, Bitcoin’in sonunda 1 milyon dolarlık fiyat etiketine ulaşacağını tahmin ediyor. Ancak, fiyat hedefinin ne zaman gerçekleşeceği hakkında bir fikri olmadığını söylüyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Bir milyon dolarlık Bitcoin mi? Bence kesinlikle olacak. Ne zaman olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Bence çok yolu var.

Kripto analisti, piyasa değerine göre en büyük kripto varlığı için yıl sonu fiyat hedefi olarak ise 100.000 doların mümkün olduğunu söylüyor. Normal bir durumda bunun hayal olduğunu düşüneceğini, ancak normal durumlar olmadığını belirtiyor. Analist, Bitcoin ETF’inin ABD’de onaylanmasına dikkat çekerek “bu sanırım her şeyi değiştirdi,” diyor. “Yani benim temel senaryom daha çok 75.000 – 85.000 dolar gibi. Yıl sonuna kadar 100.000 dolara ulaşabilir miyiz? Kesinlikle ulaşabiliriz,” ifadelerini kullanıyor.

Krüger ayrıca Bitcoin’in on yıl içinde altından daha büyük bir varlık sınıfı olarak ortaya çıkabileceğini söylüyor. Ekonomist, kripto para birimlerinin öngörülebilir gelecekte diğer varlıklardan daha iyi performans göstermeye devam edeceğini de ekliyor. “Aslında, kriptonun uzun bir süre boyunca en iyi performans gösteren varlık sınıfı olmaya devam edeceğini düşünüyorum,” diyerek tahminlerini sonlandırıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu