Kripto Paralar

Ekonomist, Bitcoin ve ETH’de “20 Bin, 40 Bin ve 200 Bin Dolar” İçin Tarih Verdi!

Real Vision CEO’su ve ünlü ekonomist Raoul Pal, Bitcoin (BTC)’in mevcut fiyattan üç kattan fazla değer kazanabileceğini öne sürüyor. Ayrıca Raoul Pal lider altcoin Ethereum’un ise neredeyse dört katına çıkabileceğini tahmin ediyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Raoul Pal: Bitcoin ve bu altcoin fırlayıp bu seviyeleri görebilir!

Raoul Pal, 695.100 Twitter takipçisine, Bitcoin’in 200.000 dolara ve Ethereum’un 20.000 dolara ulaşma olasılığının %70’den fazla olduğunu söylüyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu bir kesinlik değil. Olasılıksal bir sonuçtur. Benim için 20.000 dolarlık ETH ve 200.000 dolarlık BTC bir fırsattır (%70 + şans). Neyin daha iyi performans gösterdiği ve bunun nasıl sonuçlanacağı kimsenin tahmininde değil…

Raoul Pal, şu anda Bitcoin’in 2013’te gösterdiği fiyat davranışını kopyaladığını söylüyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC, 2013’ü çok iyi takip etmeye devam ediyor.

Kaynak: RaoulGM/Twitter

Raoul Pal: Ethereum 40.000 dolara ulaşabilir!

Real Vision kurucusu ayrıca, mevcut Bitcoin boğa döngüsünün öncekilerden daha uzun bir süre devam edebilmesi için “iyi bir şans” olduğunu söylüyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence bu BTC döngüsünün zaman içinde daha uzun ve fiyat olarak daha yüksek olması için iyi bir şans (kesin değil) var…

Kaynak: RaoulGM/Twitter

Makro yatırımcı, 2017 boğa koşusu sırasında Bitcoin’in sergilediği fiyat davranışını takip ederse, Ethereum’un 2022’nin ilk veya ikinci çeyreğinin sonunda potansiyel olarak 40.000 dolara ulaşabileceğini ekliyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ve ETH… daha büyük hareket… Mart/Haziran’a kadar 40.000 dolar, trende karşı yalnızca bir standart sapma aşırı alım olur.

Kaynak: RaoulGM/Twitter

Raoul Pal cevaplıyor: Ethereum %90 düşebilir m?

Boğa koşusundan sonra 2018’de olanlara benzer şekilde Ethereum %90 düşebilir mi diye sorulduğunda Raoul Pal, olumsuz yanıt veriyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Numara. Çok daha az düşecek, IMHO (benim düşünceme göre).

CoinGecko’ya göre Bitcoin yazı yazılırken 60.990 dolardan işlem görürken, Ethereum 4.117 dolardan el değiştiriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu