Kripto Paralar

Elon Musk’tan Dikkat Çeken Dogecoin (DOGE) Tweeti!

Ünlü milyarder Elon Musk, yeni Dogecoin tweeti ile gündemde. Elon Musk, kripto para birimi kabileciliğinin hayranı değil ve bunu son paylaşımında da vurguluyor. Tesla CEO’su Elon Musk, görünüşe göre milyarder Mark Cuban ve bir grup Bitcoin savunucusu arasındaki son tartışmada taraf seçti. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Elon Musk, Dogecoin (DOGE)’den nefret eden Bitcoin’cilere gülüyor!

Elon Musk, Dogecoin’i “Bitcoin tutkunlarına” karşı savunduğu için milyarder Mark Cuban’ı öven bir tweet’e ağlayarak gülen emoji ile yanıt verdi. Mark Cuban ve Preston Pysh arasında ateşli bir tartışma başladı. Pysh, Mark Cuban’a meme kripto para birimi Dogecoin hakkında konuşmayı bırakması için yalvardı, ancak milyarder bunu reddetti.

Mark Cuban, Dogecoin’in kripto para piyasasına “ucuz bir giriş” yolu olduğunu iddia ediyor. Ayrıca Mark Cuban, kripto paranın eğlenceli tarafını gördüğü için kripto para topluluğunu övüyor. Elon Musk’a yanıt olarak Pysh, “The Dogefather”ın Mayıs başında çok heyecanlı “Saturday Night Live” açılışını yapmasından bu yana Dogecoin’in Bitcoin’e karşı ne kadar kötü performans gösterdiğini canlı bir şekilde gösteren grafiği yayınladı.

Elon Musk, Bitcoin maksimalistleriyle sürekli alay etti

Bitcoin’e yoğun bir şekilde yatırım yapmasına rağmen Elon Musk, Bitcoin maksimalistleriyle sürekli alay etti. Mayıs ayında Tesla patronu, Dogecoin savunuculuğu hakkında “iğrenç” konular oluşturduğu için Peter McCormack’ı eleştirdi. Ağustos ayında Elon Musk, Mark Cuban’ın ödemeler söz konusu olduğunda Dogecoin’in en güçlü kripto para birimi olduğu konusundaki görüşüne ise katıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu