Kripto Paralar

Elon Musk’un Serveti Açığa Çıktı: 861 Milyar Dogecoin!

Şu anda dünyanın en zengin adamı olan Centibillionaire Elon Musk’ın net değeri 209 milyar dolar civarında. Bu 861 milyar Dogecoin demek. Elon Musk, bu paranın nihayetinde insan yaşamını Mars’a uzatmak için yeterli olacağını umarken, DOGE topluluğundaki bazı kişiler, DOGE’nin gelecekte kızıl gezegende para birimi haline gelmesini hayal ediyor.

Elon Musk 861 milyar Dogecoin değerinde

Dogecoin YouTuber Matt Wallace, Elon Musk’ın servetini DOGE eşdeğeri olarak hesaplama zahmetine girdi. Wallace’ın tweetine göre, 209,4 milyar dolar değerindeki net değer ile, en popüler meme kripto para birimindeki eşdeğeri yaklaşık 861 milyar DOGE’dir (aslında, mevcut döviz kurunda bu, DOGE’de 205.9 milyar dolar).

YouTuber, bunun Warren Buffett (101,6 milyar dolar) ve Bill Gates’in (132,4 milyar dolar) net değerinden daha fazla olduğunu tweetledi. Tesla ve SpaceX CEO’su, şu anki servetinin kızıl gezegende kalıcı bir koloni kurmak için yeterli olduğunu umduğunu söyledi. Dünyanın en büyük DOGE sahiplerinden biri olduğuna inanılıyor ve Musk kısa süre önce DOGE sahibi olduğunu itiraf etti. Ancak sahip olduğu meme coin miktarı açıklanmadı.

Elon Musk ve Jeff Bezos kıyası

Son zamanlarda Elon Musk, Amazon’un kurucusu Jeff Bezos’a Twitter’da üzerinde 2 ile gümüş madalya emojisi gönderdi ve Bezos’u servetinin büyüklüğü ile Musk’ın net değerine kıyasla – 192,2 milyar dolar ve 205,9 milyar dolar – hakkında trolledi.

Yorum dizisindeki bazı Dogecoin hayranları, DOGE’nin gelecekte Mars’ta resmi bir para birimi haline gelebileceğini tweetledi.

Elon Musk, Dogecoin (DOGE)’in gelişmesini istiyor

Kriptokoin.com aktardığımız üzere Tesla CEO’su, DOGE ücretlerinin düşmesinin önemini vurguladı ve ayrıca Dogecoin ekibiyle bunun üzerinde çalışıyor. Bu haftanın başlarında, DOGE kurucu ortağı Billy Markus’un Dogecoin topluluğunun üyelerini bilgisayarlarında DOGE node’lerini çalıştırmaya çağırdığı tweetini destekledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu