Kripto Paralar

Enteresan Gelişme: Yatırımcılar DOGE’lerini Satıp Bu Göğüs Coin’e Giriyor!

Shiba Inu coin, Novadax, Public.com ve CoinFLEX’te listelenmesiyle bir milyondan fazla yeni yatırımcıya ulaştı. Bir kripto borsası, traderlara “DOGE satıp SHIB almalarını” teklif etti ve Shiba Inu tokenları için Dogecoin’leri takas etti. İşte SHIB ekosisteminde yaşanan son gelişmeler ve kripto ticaret platformlarının kripto paraya yönelik hamleleri…

Bir borsa, DOGE ve SHIB takas seçeneği sunuyor

Bir sosyal yatırım uygulaması olan Public.com, kısa süre önce platformda kripto para birimi erişimini seçen üyeler için Shiba Inu coin’i SHIB’i listeledi. Sosyal uygulama, 7 Ekim’de teklif listesine kripto para birimleri ekledi. Platformun uygulamasında bir milyondan fazla trader var. Brezilyalı traderlar artık SHIB’e ülkenin en büyük kripto para borsası olan Novadax’ın fiat-kripto piyasası üzerinden erişiyor. Borsadaki traderlar, Novadax’ta Brezilya Reali kullanarak SHIB satın alabiliyorlar.

Bir kripto para birimi ticaret platformu olan ChangeNOW, kısa süre önce traderlarına Dogecoin varlıklarını Shiba Inu coin’iyle etkin bir şekilde takas ederek “SHIB alıp DOGE satma” seçeneği sundu. Traderlar, sıfır komisyonlu ticaret platformu Robinhood’daki beklenen listelemenin öncesinde daha fazla SHIB tokeni biriktirmek için bu hizmetten yararlandı. Borsaya yakın isimsiz bir kaynak, Robinhood’un SHIB için sosyal medya desteğini fark ettiğini ve platformun yakında SHIB’i listelemeyi planladığını ortaya koydu.

Analistlerin SHIB tahminleri

Tüm Shiba Inu ekosistem projelerinin lideri Shytoshi Kusama, kısa süre önce SHIB, LEASH ve BONE üçlüsü hakkında bir güncelleme paylaştı. Kusama, SHIB sahiplerinin stake ve likidite ödüllerini talep ederken ETH gas ücreti ödemesi sorununu ele aldı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere stablecoin’lerdeki tüm ödüller artık BONE aracılığıyla dağıtılacak. Kusama, Shibarium ve Shiboshi oyun geliştirmenin devam ettiğini ve önümüzdeki aylarda ürünleri piyasaya sürmeyi planladığını doğruladı.

Anonim kripto para birimi analisti @army_shiba, SHIB fiyatı konusunda yükselişte. Analist 0.00004161 dolar ve 0.00005201 doları hedef belirledi. Öte yandan, FXStreet analistleri SHIB fiyat trendini değerlendirdi ve “Dogecoin katili” Shiba Inu’nun 0,0006 dolara ulaşmadan önce üstesinden gelmesi gereken bir engel olduğunu tahmin etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu